MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » güncel, Güneydoğu Anadolu Haberleri, Manşet, ŞANLIURFA HABER, SİVEREK HABER » İSTANBUL KOŞUYOLU GÖNÜLLÜLERİNDEN SİVEREK’TE EĞİTİM GÖREN ÖĞRENCİLERE KİTAP DESTEĞİ
İSTANBUL KOŞUYOLU GÖNÜLLÜLERİNDEN SİVEREK’TE EĞİTİM GÖREN ÖĞRENCİLERE KİTAP DESTEĞİ
İSTANBUL KOŞUYOLU GÖNÜLLÜLERİNDEN SİVEREK’TE EĞİTİM GÖREN ÖĞRENCİLERE KİTAP DESTEĞİ

KADIKÖY KOŞUYOLU GÖNÜLLÜLERİ SİVEREK EĞİTİMİNE DESTEK VERMEYE DEVAM EDİYOR.

Türkiye’de eğitim kalitesinin yükseltilmesi, eğitimde fırsat eşitliğinin sağlanması amacıyla; Edirne’den Kars’a Yurdun dört bir yanında bulunan dezavantajlı bölgelerde yaşayan öğrencilerin eğitim hayatına dokunmak onlara faydalı olmak amacıyla çalışmalarını aralıksız devam eden, önemli işlere imza atan İstanbul Kadıköy Koşuyolu gönüllüleri eğitime katkıları devam ediyor.

Kadıköy Koşuyolu Gönüllüleri Siverek’te eğitimlerine devam eden öğrencilerin faydalanması amacıyla 20. Koliden oluşan kitap göndererek, öğrencilerin eğitimine destek sağladı.

Kadıköy Koşuyolu gönüllülerin yaptıkları eğitim ve diğer sosyal yardımlardan dolayı emeği geçen herkese teşekkür eden Eğitimci Faik Türkgezer” Eğitim desteği ile ilgili yaptığı açıklamalarında;

Koşu yolu gönüllülerin her platformda destek verdiği Siverek Eğitimine bir yenisini daha eklemenin gururunu ve şevkini yaşadığını belirtmek isterim. Bana yollanan 20 Koli kitaplardan oluşan eğitim desteğini Siverek İlçe Milli Eğitim Müdürü Nuri Kapanoğlu talimatları doğrultusunda İlçe Halk Eğitim merkezi ek binasında Kurs eğitimi gören Üniversiteye hazırlanan öğrencilerimizin faydalanması için açılan kütüphaneye dizayn edilerek, öğrencilerimizin kullanımına açtık.

Verimli olacağına eminim. Siverek Eğitimimize her alanda desteğini sağlayan varlıklarıyla gelecek nesilleri yetiştirmemizde ön ayak olan kişilikleriyle eğitimimize olan olumlu bakışlarıyla halkın gönlünde yer edinen Koşu Yolu Gönüllüleri geçmiş dönem başkanı Mine Özkul hanıma,  Eğitimci Arzu Kılıç ve Gönüllü evi Koordinatörü Özlem Sönmez Hanım efendilere Eğitimimize desteklerinden dolayı teşekkürlerimi iletiyorum. Her zaman bu ve buna benzer eğitim desteklerini Siverek’imize yapılmasını arzuluyoruz ”

Galeri
📆 17 Kasım 2022 Perşembe 14:21   ·   💬 0 yorum   👀 309 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi 8 Aralık 2022 Perşembe (www.siverekgazeteleri.com)
Siverek Hedef Gazetesi 7 ARALIK 2022 Çarşamba (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR