İSTANBULDAN SİVEREK’E BİR NEFES – Siverek Gazeteleri – Siverek Haberleri
MENÜ ☰
İSTANBULDAN SİVEREK’E BİR NEFES
İSTANBULDAN SİVEREK’E BİR NEFES

İstanbul Kaadıköy Koşu Yolu Gönüllüleri tarafından Siverek Kızılay Şubesine yollanan Astım ve Koa hastaları için nefes açıcı cihaz ve Oksijen tüpleri Kızılay Şube başkanı Mehmet Sırı Karahan ve yönetim kurulu tarafından 200 Yataklı Siverek Devlet Hastanesine hediye edildi.

Siverek Kızılay Şube başkanı Mehmet Sırrı Karahan konu hakkında yaptığı açıklamalarında Siverek İnsanımıza imkanlarımızı seferber ederek daha modern bir yaşantı için ekibimle canla başla çalışmaya devam ediyoruz.

Bu vesileyle Siverek Devlet Hastanemizin Tıbbi ekipmanlarının takviyesi için İstanbul Koşu Yolu Gönüllüleri tarafından Kızılay Şubemize gönderilen Astım ve Koa hastaları için nefes açıcı cihaz ve Oksijen tüpleri Kızılay Şubesi olarak Siverek Devlet Hastanemize hediye edip vatandaşlarımızın hizmetine sunduk.

Bu Tıbbi Cihazları yollayan İstanbul Koşu Yolu Gönüllülerine Kızılay Şube başkanı ve bir Siverekli olarak teşekkürlerimi iletiyorum. Siverek Devlet Hastanemizin vatandaşlarımıza daha iyi bir hizmet verebilmesi için bu tür cihazların fazla oluşu önemlidir. Biz Kızılay ailesi olarak devamlı eksiklerin giderilmesi yönünde var gücümüzle çalışacağız .Bize destek veren herkese teşekkürlerimi iletiyorum dedi.

Galeri
📆 04 Ekim 2022 Salı 13:07   ·   💬 0 yorum   👀 1.460 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi 28 Mart 2023 SALI (www.siverekgazeteleri.com)
Siverek Hedef Gazetesi 27 Mart 2023 Pazartesi (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR