MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » Genel, güncel, Manşet, SİVEREK SON DAKİKA HABER » KADIKÖY BELEDİYESİ GÖNÜLLÜLERİNDEN SİVEREKLİ ÇOCUKLAR YARDIM ELİ
KADIKÖY BELEDİYESİ GÖNÜLLÜLERİNDEN SİVEREKLİ ÇOCUKLAR YARDIM ELİ
KADIKÖY BELEDİYESİ GÖNÜLLÜLERİNDEN SİVEREKLİ ÇOCUKLAR YARDIM ELİ

Yıllardır Türkiye’nin her köşesine yardım elini uzatan, çocukları soğuktan korumak onalar iyi bir eğitim sağlamak amacıyla özelikle, küçük çocuklara kreş ve anasınıfı eğitimin daha rahat ve güzel bir şekilde sağlanması için gecesini gündüzüne katarak bölge ve inan ayrımı yapmadan gönüllü olarak yaşamlarını Türkiyeli çocukların yaşamına adayan, çoğunluğu kadınlardan oluşan yardımseverlerin Siverek için yardım malzemelerini yerine ulaştıran Kadıköy belediyesi Koşuyolu gönüllü evi,  Moda Gönüllü evi Erenköy Gönüllü evi, çabalarıyla malzemeleri hak sahiplerine ulaştırdıklarını belirten yardım gönüllüsü Eğitimci Faik Türkgezer emeği geçenlere teşekkür etti.

Türkgezer; Siverek Türkan Koyuncu anasınıfı, için malzemem, kapalı ceza evinde yeni oluşturulacak kreş için bir kısım malzeme, kıyafet kitap, Öğretmen Mustafa Pekşahin’nin talebi olan kitap iki adet kestirim ayrıca Siverek köyleri kitap desteği, Siverek derneklerine kitap desteği Koşuyolu Gönüllü evi başkanı Mine Özkul Moda Gönüllü evi başkanı Oya Özdiken Erenköy Gönüllü evi başkanı Necla Yılmaz karaman’ yüreği Siverek için çırpınan hayırsever eğitim uzmanı Arzu Kılıç’a teşekkür ediyorum. Siverek’te çocuklarımızın daha güzel bir ortamda eğitim görüp yetişmeleri içi desteklerinin devamını bekliyorum” dedi.

Kadıköy belediyesi Koşuyolu gönüllü evi Başkanı Mine Özkul,  yardımların ve desteklerinin sadece Siverek ile sınırlı olmadığını Türkiye’nin her yerinde çocuklar üşümeden okusun ve iyi sağlıklı bir eğitim alabilmesi adına çalışmalara devem ettiklerini Siverek ceza evinin kreş ihtiyaçlarının peder pey karşılanacağını” belirtti.

Galeri
📆 20 Aralık 2021 Pazartesi 15:59   ·   💬 0 yorum   👀 173 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETELERİ 21 OCAK 2022 CUMA (www.siverekgazeteleri.com)
SİVEREK HEDEF GAZETELERİ 20 Ocak 2022 Perşembe (www.siverekgazetleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR

Yeniden Refah'ta 'Gölge Kabine' Toplandı ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ŞANLIURFA HABER Ceylanpınar’da Hastayı Almaya Giden Ambulansı Köylüler Kurtardı Viranşehirgücü Seçmelerine Yoğun İlgi siverek belediyesi ŞANLIURFAHABER Başkan Ekinci Öksüzlerin Yüreğine Dokundu Şanlıurfa’da Gelecek Partisine Büyük Katılım! BAŞKAN YILDIZ Viranşehir’in File Sultanları Tarih Yazıyor Viranşehir’de Tüm Parklara Kamera Sistemi Kuruluyor Şanlıurfa’da Gelecek Partisi’ne Toplu Katılımlar Devam Ediyor! Fatih Erbakan: 3. İttifak İçin Görüşmeler Yapıyoruz Göreve Başlar Başlamaz Ziyaretlerine Başladı. Urfa Haber Siverek Artık Sanatla Anılacak: Harekete Geçtiler AK Parti Şanlıurfa’nın Yeni İl Başkanı Belli Oldu Başkan Aksoy; ’Gençlerimiz Bizim Değerimizdir’ Başsavcı Yeniçeri’ye Ziyaret Kaymakam Ongu Görme Engellileri Ziyaret Etti SİVEREK SON DAKİKA ŞANLIURFA GAZETESİ SİVEREK HABER Güneydoğu'nun Kayak Merkezinde Doğa Yürüyüşü Fatma Şahin Başkan Ayşe Çakmak’ı Ziyaret Etti gazete siverek Kız Kur'an Kursu'ndan Örnek Davranış siverek gazeteleri siverek hedef gazetesi Gazetemizi İlk Götürene Büyük İndirim. GAZETECİ - YAZAR ŞÜKRÜ DOLAŞ’IN PROGRAMI İZLENME REKORU KIRDI Şanlıurfa'da 2020 Yılında 30 Bin 723 Sürücüye Ceza Uygulandı BAŞKAN AYŞE ÇAKMAK siverek Başkan Beyazgül Siverek İlçesinde Temaslarda Bulundu Sİverek'ten Berline Sanat Yolculuğu FATİH ERBAKAN Siverek İlçe Kaymakamı Hasan Ongu Urfalı Araç Sürücüleri Dikkat: Denetim Var! Şuçgad’tan siverek gazete SİVEREKHABER siverek gazetesi SİVEREKGAZETELERİ