Kaymakam Gölbaşı, Üniversiteye Hazırlanan Gençleri Ziyaret Etti – Siverek Gazeteleri – Siverek Haberleri
MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » güncel, Manşet » Kaymakam Gölbaşı, Üniversiteye Hazırlanan Gençleri Ziyaret Etti
Kaymakam Gölbaşı, Üniversiteye Hazırlanan Gençleri Ziyaret Etti
Kaymakam Gölbaşı, Üniversiteye Hazırlanan Gençleri Ziyaret Etti

Şanlıurfa’nın Siverek İlçe Kaymakamı Aziz Gölbaşı Halk Eğitim Merkezi tarafından, ücretsiz olarak verilen kurslarda eğitim alan öğrencileri ziyaret etti.

Siverek Halk Eğitim Merkezi tarafından, ücretsiz olarak verilen kurslarda eğitim alan öğrencileri ziyaret eden Kaymakam Gölbaşı, ‘gerekli tüm destekleri sunmaya devam edeceklerini’ belirtti.

Siverek İlçe Kaymakamı Aziz Gölbaşı, Siverek Halk Eğitim Merkezi tarafından, ücretsiz olarak verilen Üniversiteye hazırlık kurslarında eğitim alan öğrencileri ziyaret etti. Sınıflarda eğitim alan öğrencilerle dersleri dinleyen Siverek İlçe Kaymakamı Aziz Gölbaşı, öğrencilerle konu dersleri hakkında sohbet etti.

Gölbaşı daha sonra öğretmenler odasına geçerek, burada kurs veren öğretmen ve idarecilerle eğitim üzerine sohbet etti, öğretmenlerin sorun ve şikâyetleri dinledi. Özverili çalışmalarından dolayı kurs hocaları ve idareyi tebrik eden Gölbaşı, ‘Yapılan çalışmanın çok güzel ve verimli olduğunu ve gerekli tüm destekleri vermeye devam edeceklerini belirterek”  Gerek kaynak kitaplarda olsun, gerek materyal olanında olsun imkânlarımız ölçüsünde bu çocuklarımızın Üniversiteye yerleşmeleri için elimizde ki kaynakları sonuna kadar kullanacağız. Geleceğimiz olan gençler için ne yapsak azdır. Yeter ki onlar okusun, azimli olsun, biz her zaman onların yanlarında olacağız” Dedi

Galeri
📆 07 Aralık 2021 Salı 13:45   ·   💬 0 yorum   👀 490 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi 1 Nisan Cumartesi 2023 (www.siverekgazeteleri.com)
Siverek Hedef Gazetesi 31 Mart 2023 Cuma (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR