MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » Manşet, SİVEREK HABER » KUMED SİVEREK İLÇE BAŞKANLIĞINDAN ŞANLIURFA’YA ÇIKARMA
KUMED SİVEREK İLÇE BAŞKANLIĞINDAN ŞANLIURFA’YA ÇIKARMA
KUMED SİVEREK İLÇE BAŞKANLIĞINDAN ŞANLIURFA’YA ÇIKARMA

Siverek İlçesinde Uyuşturucuyla Mücadele etmek gençleri uyuşturucudan korumak amacıyla Şanlıurfa genelinde farkındalık yaratmak için gençlerin madde bağımlılığından uzak tutmak için ekip olarak yardım faaliyetlerine devam ediyorlar.

Sayın Valimiz ve Şanlıurfa İş Adamlarından Destek Sözü

                KUMED Siverek İlçe Teşkilatı olarak bize destek veren Şanlıurfa’da bulunan işadamlarımızdan Uyuşturucuyla mücadele kapsamında değerlerimiz olan gençlerimize iş sözü aldık. Sayın valimizde bize bir söz verdi Uyuşturucuyla mücadele eden uyuşturucudan uzak kalan tedaviyi kabul eden gençlerimize gerek Şanlıurfa büyükşehir belediyesi gerekse iş adamlarımızdan iş sözü vererek gençlerimize bir müjde verdi.

 

KUMED Siverek İlçe Başkanı Veysi Gençer yaptığı açıklamasında işimiz hem gençlere sahiplenmek hem de çeşitli spor okçuluk aktivitelerle  gençleri topluma kazandırıp faydalı fertler olmasını sağlamak, bununla beraber  gençlerimize toplum içerisinde saygınlığını kazandırmak ve uyuşturucu ile mücadelemizde bireylerimizin desteğini almak olduğunu belirtmek isterim.

Sayın İçişleri bakanımızın ifade ettiği gibi bence Okul önleri ve benzeri yerlerde Uyuşturucu satan Temin eden satıcıların halk tarafından linç edip ayakları kırılmalıdır. Bunların toplumda yeri yoktur bunlara insan gözüyle bakılmamalıdır. Bunlar bu toplumun yüz karalarıdırlar. Ben ve KUMED çatısı altında çalışan emekçi  teşkilatımın bireylerine elimizden geldiğince Uyuşturucuyla mücadele ve uyuşturucudan korunmak için tüm gençlerimizi koruyacağız sahipleneceğiz ve topluma kazandıracağız dedi.

 

Galeri
📆 30 Mart 2022 Çarşamba 18:30   ·   💬 1 yorum   👀 534 kez okundu   ·   Yazdır

“KUMED SİVEREK İLÇE BAŞKANLIĞINDAN ŞANLIURFA’YA ÇIKARMA” için bir cevap

  1. Mei dedi ki:

    Tebrik ederim başkanım sonuna kadar seninyiz ve gurur duyuyoruz
    M

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi 21 Mayıs 2022 Cumartesi – www.siverekgazeteleri.com
Siverek Hedef Gazetesi 20 Mayıs 2022 Cuma www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR

Başkan Aksoy; ’Gençlerimiz Bizim Değerimizdir’ Şanlıurfa'da 2020 Yılında 30 Bin 723 Sürücüye Ceza Uygulandı AK Parti Şanlıurfa’nın Yeni İl Başkanı Belli Oldu Sİverek'ten Berline Sanat Yolculuğu Urfa Haber ŞANLIURFA HABER Urfalı Araç Sürücüleri Dikkat: Denetim Var! Şanlıurfa’da Gelecek Partisine Büyük Katılım! Göreve Başlar Başlamaz Ziyaretlerine Başladı. BAŞKAN YILDIZ Viranşehirgücü Seçmelerine Yoğun İlgi Siverek Artık Sanatla Anılacak: Harekete Geçtiler Kaymakam Ongu Görme Engellileri Ziyaret Etti Şanlıurfa’da Gelecek Partisi’ne Toplu Katılımlar Devam Ediyor! Viranşehir’de Tüm Parklara Kamera Sistemi Kuruluyor Viranşehir’in File Sultanları Tarih Yazıyor Fatma Şahin Başkan Ayşe Çakmak’ı Ziyaret Etti Güneydoğu'nun Kayak Merkezinde Doğa Yürüyüşü siverek belediyesi siverek hedef gazetesi siverek gazetesi SİVEREKHABER Kore Gazisi Köy Halkının Gururu Oldu Fatih Erbakan: 3. İttifak İçin Görüşmeler Yapıyoruz Başsavcı Yeniçeri’ye Ziyaret ŞANLIURFAHABER siverek gazeteleri Ceylanpınar’da Hastayı Almaya Giden Ambulansı Köylüler Kurtardı siverek SİVEREK HABER Kız Kur'an Kursu'ndan Örnek Davranış Yeniden Refah'ta 'Gölge Kabine' Toplandı SİVEREKGAZETELERİ ŞANLIURFA GAZETESİ Siverek İlçe Kaymakamı Hasan Ongu Gazetemizi İlk Götürene Büyük İndirim. VALİ ERİN SİVEREK SON DAKİKA Başkan Ekinci Öksüzlerin Yüreğine Dokundu Başkan Beyazgül Siverek İlçesinde Temaslarda Bulundu Şuçgad’tan FATİH ERBAKAN Siverek Kızılay BAŞKAN AYŞE ÇAKMAK GÜNEYDOĞU GAZETESİ