MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » Manşet, SİVEREK HABER » KUMED SİVEREK İLÇE BAŞKANLIĞINDAN ŞANLIURFA’YA ÇIKARMA
KUMED SİVEREK İLÇE BAŞKANLIĞINDAN ŞANLIURFA’YA ÇIKARMA
KUMED SİVEREK İLÇE BAŞKANLIĞINDAN ŞANLIURFA’YA ÇIKARMA

Siverek İlçesinde Uyuşturucuyla Mücadele etmek gençleri uyuşturucudan korumak amacıyla Şanlıurfa genelinde farkındalık yaratmak için gençlerin madde bağımlılığından uzak tutmak için ekip olarak yardım faaliyetlerine devam ediyorlar.

Sayın Valimiz ve Şanlıurfa İş Adamlarından Destek Sözü

                KUMED Siverek İlçe Teşkilatı olarak bize destek veren Şanlıurfa’da bulunan işadamlarımızdan Uyuşturucuyla mücadele kapsamında değerlerimiz olan gençlerimize iş sözü aldık. Sayın valimizde bize bir söz verdi Uyuşturucuyla mücadele eden uyuşturucudan uzak kalan tedaviyi kabul eden gençlerimize gerek Şanlıurfa büyükşehir belediyesi gerekse iş adamlarımızdan iş sözü vererek gençlerimize bir müjde verdi.

 

KUMED Siverek İlçe Başkanı Veysi Gençer yaptığı açıklamasında işimiz hem gençlere sahiplenmek hem de çeşitli spor okçuluk aktivitelerle  gençleri topluma kazandırıp faydalı fertler olmasını sağlamak, bununla beraber  gençlerimize toplum içerisinde saygınlığını kazandırmak ve uyuşturucu ile mücadelemizde bireylerimizin desteğini almak olduğunu belirtmek isterim.

Sayın İçişleri bakanımızın ifade ettiği gibi bence Okul önleri ve benzeri yerlerde Uyuşturucu satan Temin eden satıcıların halk tarafından linç edip ayakları kırılmalıdır. Bunların toplumda yeri yoktur bunlara insan gözüyle bakılmamalıdır. Bunlar bu toplumun yüz karalarıdırlar. Ben ve KUMED çatısı altında çalışan emekçi  teşkilatımın bireylerine elimizden geldiğince Uyuşturucuyla mücadele ve uyuşturucudan korunmak için tüm gençlerimizi koruyacağız sahipleneceğiz ve topluma kazandıracağız dedi.

 

Galeri
📆 30 Mart 2022 Çarşamba 18:30   ·   💬 0 yorum   👀 890 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi 8 Aralık 2022 Perşembe (www.siverekgazeteleri.com)
Siverek Hedef Gazetesi 7 ARALIK 2022 Çarşamba (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR