MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » Genel, güncel, Manşet » MESLEK ODALARI BAŞKANLARINDAN BASIN MÜDÜRLÜĞÜNE TAM DESTEK
MESLEK ODALARI BAŞKANLARINDAN BASIN MÜDÜRLÜĞÜNE TAM DESTEK
MESLEK ODALARI BAŞKANLARINDAN BASIN MÜDÜRLÜĞÜNE TAM DESTEK

Siverek ilçesinde çeşitli alanlarda faaliyet gösteren meslek odaları, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünce yapılacak projelere tam destek geldi.

Terziler Odası Muhammed Hanifi Ay, Kereste ve Marangozlar Esnaf ve Sanatkârlar Odası Mecit Yakar ile Madeni Eşya Esnaf ve Sanatkârlar Odası başkanı Hacı İnan, bir süre önce göreve başlayan Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Mehmet Şükrü Dolaş’ı ziyaret etti.

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünce yapılacak her türlü projeye destek vereceklerini dile getiren Madeni Eşya Esnaf ve Sanatkârlar Odası başkanı Hacı İnan, meslek odaları olarak ortak bir karara imza attıklarını söyledi.

Halkla ilişkiler konusunda Basın birimine önemli görevler düştüğünü ifade eden İnan, “Siverek’te faaliyet gösteren meslek odaları olarak aldığımız karar gereği basın müdürlüğünce yürütülecek projeye destek verme kararı aldık. Yıllardır Siverek basınında önemli görev üstlenen Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Mehmet Şükrü Dolaş’ı yakinen tanıyoruz. İlçemize faydası olacak projeler yürüteceğine olan inancımız tamdır ki geçmiş dönemde yürüttüğü projelere destek verdik. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyoruz.” dedi.Oda başkanlarını odasında ağırlayan Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Mehmet Şükrü Dolaş, ziyaretten ve destekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Halkla ilişkilerin öneminin farkında olduklarını belirten Dolaş, “Meslek odalarımızın desteği bizim için son derece önemlidir. Basının ilk ayağını her zaman halkla ilişkiler oluşturmuştur. Değerli başkanlarımız ile yürütmeyi düşündükleri bazı projeler hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Sokakta çalışan çocukların eğitimlerini sürdürmeleri ve meslek edinmeleri konusundaki projeleri var. Destekleri için tekrardan teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

 

Galeri
📆 25 Aralık 2020 Cuma 13:07   ·   💬 0 yorum   👀 1.749 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 24 HAZİRAN 2021 PERŞEMBE www.siverekgazeteleri.com
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 23 HAZİRAN 2021 ÇARŞABA

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR

Şanlıurfa’da Gelecek Partisine Büyük Katılım! SİVEREKHABER siverek gazetesi Geleceğin Sanatçıları Belediye Kurslarında Yetişiyor Gazetemizi İlk Götürene Büyük İndirim. AK Parti Şanlıurfa’nın Yeni İl Başkanı Belli Oldu Kız Kur'an Kursu'ndan Örnek Davranış Viranşehir’de Tüm Parklara Kamera Sistemi Kuruluyor Başkan Ekinci Öksüzlerin Yüreğine Dokundu Viranşehir’in File Sultanları Tarih Yazıyor BAŞKAN YILDIZ Fatma Şahin Başkan Ayşe Çakmak’ı Ziyaret Etti ŞANLIURFAHABER Viranşehir Belediyesi Osb Yolunu Genişletiyor Fatih Erbakan: 3. İttifak İçin Görüşmeler Yapıyoruz SİVEREK HABER Şanlıurfa’da Gelecek Partisi’ne Toplu Katılımlar Devam Ediyor! gazete siverek Şanlıurfa'da 2020 Yılında 30 Bin 723 Sürücüye Ceza Uygulandı siverek hedef gazetesi siverek gazete Yeniden Refah'ta 'Gölge Kabine' Toplandı SİVEREKGAZETELERİ Güneydoğu'nun Kayak Merkezinde Doğa Yürüyüşü Başkan Aksoy; ’Gençlerimiz Bizim Değerimizdir’ Göreve Başlar Başlamaz Ziyaretlerine Başladı. Urfa Haber FATİH ERBAKAN siverek BAŞKAN AYŞE ÇAKMAK ŞANLIURFA HABER Siverek Artık Sanatla Anılacak: Harekete Geçtiler ŞANLIURFA GAZETESİ Siverek İlçe Kaymakamı Hasan Ongu Şuçgad’tan Kore Gazisi Köy Halkının Gururu Oldu Başkan Beyazgül Siverek İlçesinde Temaslarda Bulundu Urfalı Araç Sürücüleri Dikkat: Denetim Var! Ceylanpınar’da Hastayı Almaya Giden Ambulansı Köylüler Kurtardı Başsavcı Yeniçeri’ye Ziyaret Viranşehirgücü Seçmelerine Yoğun İlgi siverek gazeteleri Sİverek'ten Berline Sanat Yolculuğu Kaymakam Ongu Görme Engellileri Ziyaret Etti ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ