MENÜ ☰
ODA BAŞKANLARINDAN SİVEREK ZABITASINA ZİYARET
ODA BAŞKANLARINDAN SİVEREK ZABITASINA ZİYARET

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde bulunan çeşitli meslek temsilcilerinden oluşan Oda başkanları Zabıta haftası medeniyle Siverek Zabıta müdürlüğünü ziyaret ederek zabıtaların haftasını kutlayıp çalışmalarında başarılar dilediler.

Siverek Terziler esnaf ve sanatkârlar odası başkanı Mehmet Hanifi Ay, Siverek Keresteciler ve marangozlar esnaf ve sanatkârlar odasın başkanı Mecit Yakar ile Siverek Gıda Maddeleri Satıcıları Esnaf Odası Başkanı Berat Dalaman, oluşan heyetin ziyaretlerinin kendilerine güç verdiğini belirten zabıta müdürü Abdurrahman Gümüştaş oda başkanlarına teşekkür etti.

Ziyarette bulunan Oda başkanları yaptıkları ortak açıklamada “Halkımızın huzuru, sağlığı ve güvenliği için 24 saat görev başında olan tüm Zabıta çalışanlarımızın Zabıta Haftası’nı tebrik eder, Zabıta Teşkilatı’nın kuruluşunun 196. yılını en iyi dileklerimizle kutluyoruz. Halkımızın sağlığı, huzuru ve esenliği için gece gündüz demeden özveriyle çalışan Zabıta Teşkilatının değerli mensuplarının 1-7 Eylül Zabıta haftasını kutluyoruz, çalışmalarında başarılar diliyoruz”

Zabıta ekipleri esnaf odaları başkanlarının ziyaretlerinden memnunluk duyduklarını dile getirdiler.

Galeri
📆 06 Eylül 2022 Salı 09:41   ·   💬 0 yorum   👀 344 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi 3 Ekim 2022 Pazartesi – www.siverekgazeteleri.com
Siverek Hedef Gazetesi 1 Ekim 2022 Cumartesi –  www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR