MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » Genel, Manşet » SAKLI CENNET TAKORAN VADİSİ KEŞFEDİLMEYE BAŞLANILDI
SAKLI CENNET TAKORAN VADİSİ KEŞFEDİLMEYE BAŞLANILDI
SAKLI CENNET TAKORAN VADİSİ KEŞFEDİLMEYE BAŞLANILDI

Büyükşehir belediye başkanımız sayın Zeynel Abidin BEYAZGÜL ve heyeti Siverek belediye başkanımız sayın Şeyhmuş AYDIN ve heyeti Belediyemiz Meclis encümenlerinin Takoran Vadisine gelmesi, bir dizi incelemelerde bulunması SİVİLDER ailesi olarak bizleri çok sevindirdiği gibi bizlere umut olmuştur.

 

Büyükşehir belediye başkanımız sayın Zeynel Abidin BEYAZGÜL ve heyeti Siverek belediye başkanımız sayın Şeyhmuş AYDIN ve heyeti Belediyemiz Meclis encümenlerine ve bu programı düzenleyen sayın başkanı ve heyetini Takoran Vadisine davet eden  Siverek sevdalısı, gizli kahramanlarımıza SİVİLDER ailesi olarak teşekkürü borç biliriz.

 

Ayrıca  (Sivilder)  Onursal başkanımız sayın  Koçali AYMAZ abimizi programlarına dahil etmemeleri veya unutmaları bu işin gerçek mimarını göz ardı etmeleri bizleri ayrıca derinden üzmüştür. Yine de SİVİLDER Ailesi olarak yetkililerin Vadide incelemelerde bulunması bir takım hazırlıkların içerisinde görmek bizleri sevindirmiştir. İnanıyoruz ki   bu samimi yaklaşım bizlerinde dahil edileceği daha geniş bir platformda ele alınır.

 

SİVİLDER, FIRATGEZGİNLERKULUBU gibi vadiyi tanıtmaya çalışan sivil toplum kuruluşlarının fikirleri de dikkate alınır. Bölgemizde, ülkemizde ve tüm dünyaya örnek alışmalara hep birlikte imza atılır.

 

Son olarak yönetim kurulumuzun bu süreci yakından takipçisi olacağını başta bizlere gönül veren destek veren üyelerimize çeşitli Sivil toplum kuruluşlarına ve kamuoyuna saygılar sunarız.

Galeri
📆 12 Haziran 2020 Cuma 15:45   ·   💬 0 yorum   👀 534 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 24 HAZİRAN 2021 PERŞEMBE www.siverekgazeteleri.com
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 23 HAZİRAN 2021 ÇARŞABA

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR

SİVEREK HABER BAŞKAN AYŞE ÇAKMAK Sİverek'ten Berline Sanat Yolculuğu ŞANLIURFA HABER FATİH ERBAKAN Başkan Ekinci Öksüzlerin Yüreğine Dokundu Viranşehirgücü Seçmelerine Yoğun İlgi Viranşehir’de Tüm Parklara Kamera Sistemi Kuruluyor Şanlıurfa'da 2020 Yılında 30 Bin 723 Sürücüye Ceza Uygulandı Başkan Aksoy; ’Gençlerimiz Bizim Değerimizdir’ Kaymakam Ongu Görme Engellileri Ziyaret Etti SİVEREKGAZETELERİ siverek hedef gazetesi Fatma Şahin Başkan Ayşe Çakmak’ı Ziyaret Etti Şanlıurfa’da Gelecek Partisine Büyük Katılım! Kız Kur'an Kursu'ndan Örnek Davranış Urfa Haber ŞANLIURFAHABER gazete siverek ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ AK Parti Şanlıurfa’nın Yeni İl Başkanı Belli Oldu Ceylanpınar’da Hastayı Almaya Giden Ambulansı Köylüler Kurtardı Başkan Beyazgül Siverek İlçesinde Temaslarda Bulundu Fatih Erbakan: 3. İttifak İçin Görüşmeler Yapıyoruz Göreve Başlar Başlamaz Ziyaretlerine Başladı. Siverek İlçe Kaymakamı Hasan Ongu siverek Yeniden Refah'ta 'Gölge Kabine' Toplandı BAŞKAN YILDIZ SİVEREKHABER siverek gazetesi Geleceğin Sanatçıları Belediye Kurslarında Yetişiyor ŞANLIURFA GAZETESİ Şanlıurfa’da Gelecek Partisi’ne Toplu Katılımlar Devam Ediyor! Başsavcı Yeniçeri’ye Ziyaret Güneydoğu'nun Kayak Merkezinde Doğa Yürüyüşü siverek gazeteleri Şuçgad’tan siverek gazete Kore Gazisi Köy Halkının Gururu Oldu Viranşehir’in File Sultanları Tarih Yazıyor Gazetemizi İlk Götürene Büyük İndirim. Urfalı Araç Sürücüleri Dikkat: Denetim Var! Siverek Artık Sanatla Anılacak: Harekete Geçtiler Viranşehir Belediyesi Osb Yolunu Genişletiyor