MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » Manşet, SİVEREK HABER, Son Dakika » ŞANLIURFA BÖLGE MÜDÜRÜ VEKİLİ SİVEREK’TE VEDA ZİYARETLERİNDE BULUNDU
ŞANLIURFA BÖLGE MÜDÜRÜ VEKİLİ SİVEREK’TE VEDA ZİYARETLERİNDE BULUNDU
ŞANLIURFA  BÖLGE MÜDÜRÜ VEKİLİ  SİVEREK’TE VEDA ZİYARETLERİNDE BULUNDU

İletişim Başkanlığı Şanlıurfa İl Müdürlüğü vekilliği ve Bölge Müdürlüğü görevini vekaleten  yürüten Erdoğan Güvel görev süresini sona ermesinden sonra Siverek’te vefa örneği göstererek veda ziyaretlerinde bulundu.

 

Erdoğan Güvel

Güvel  veda Ziyaretleri kapsamında yaptığı açıklamasında Gürev süresince bu bölgede özelikle de Siverek’te çok değerli dostlar edindim, bu dostlarımla görev bitimi kendilerini unutmayarak helalleşmek istedim ,bu vesileyle bu dostlarımı bundan sonraki süre zarfında imkanlar dahilinde soracağım, öncelikle Siverek Hedef Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Feyzi Donan Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Paşa Yuvanç, İrfan Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mehmet Güyüç ve Sorumlu Yazı İşler Müdürü Nuri Çelik beyi  hafızalarımda yer edineceğim, sürekli iletişimimizi sık tutacağımı belirtmek isterim ben haklarımı helal ediyorum umarım onlarda haklarını helal eder dedi.

Güvel 2016 yılından bu yana İletişim Başkanlığı Şanlıurfa İl Müdürlüğü vekilliği ve Bölge Müdürlüğü görevini vekaleten  yürütüyordu. Güvel İletişim başkanlığı Şanlıurfa İl Müdürlüğü ve bölge müdürlük görevi süresince tüm Gazetelere ve buna bağlı resmi kurumları imkanları dahilinde   sık sık  ziyaretler gerçekleştirmiştir. Şanlıurfa ve Bölgede çalışmaları Gazeteciler tarafından takdirle karşılanmış bir kurum amiriydi.

İrfan Gazetesi ve Hedef Gazetesi  İmtiyaz Sahipleri ve Çalışanları Güvel’in Ziyaretlerinden dolayı memnuniyetlerini dile getirdi.

Güvel Misafirperverlikten dolayı tüm Siverekli dostlarına teşekkür etti.

 

 

Galeri
📆 06 Haziran 2022 Pazartesi 10:47   ·   💬 0 yorum   👀 337 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi 29 Haziran 2022 Çarşmba www.siverekgazeteleri.com
Siverek Hedef Gazetesi 28 Haziran 2022 Salı www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR