MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » güncel, Manşet » ŞANLIURFA VALİSİ SİVEREK’TE YAŞANAN OLAYLA İLGİLİ GAZETECİLERE AÇIKLAMADA BULUNDU
ŞANLIURFA VALİSİ SİVEREK’TE YAŞANAN OLAYLA İLGİLİ GAZETECİLERE AÇIKLAMADA BULUNDU
ŞANLIURFA VALİSİ SİVEREK’TE YAŞANAN OLAYLA İLGİLİ GAZETECİLERE  AÇIKLAMADA BULUNDU

Maalesef bugün sabah saatlerinde Taşlı Mahallesi’nde akraba olan aile bireyleri arasında ev yapımından kaynaklı meydana gelen silahlı kavgada 3 vatandaşımız hayatını kaybetti. Allah’tan hayatını kaybedenlere rahmet diliyorum. Yaralı 6 vatandaşımız var, olaydan hemen sonra hızlı bir şekilde 112 ekiplerimizce hastaneye sevk edildi, ilk müdahalelerinden sonra da Şanlıurfa’ya nakledildiler. Şu an için hayati tehlikeleri bulunmuyor. Olayın haber alındığı ilk saatlerden itibaren ilçe jandarma komutanımız, il jandarma komutanımız, kaymakamımız, güvenlik birimlerimiz hem köyde hem hastanede faillerin yakalanmasıyla ilgili tedbir alınması gereken her yerde ilk tedbirleri aldılar. Ben de süratli bir şekilde Siverek ilçesine geldim, hastaneye ziyarette bulunduk, arkadaşlarla orada bir değerlendirme yaptık. Şu anda Siverek kaymakamlığında güvenlik birimlerinin başındaki arkadaşlarla olayı takip ediyoruz. Adli soruşturma başlatıldı, olay kontrol altında ama biraz önce de ifade ettiğim gibi 3 vatandaşımız maalesef çok gereksiz bir meseleden dolayı hayatını kaybetmiş oldu. Bir kez daha bu vesileyle Şanlıurfa’nın bu tür olaylarla anılmaması için bütün devlet görevlileri olarak görevimizin başındayız.” dedi.

 

Faillerin yakalanmasına yönelik çalışmaların sürdüğünü aktaran Erin, “Tespitler tamamlandı ve en kısa süre içinde sonuç almayı hedefliyoruz. Kaçabilecekleri, saklanabilecekleri her yerde yeterli güvenlik personeliyle birlikte çalışmalarımız devam ediyor, gün içinde netice alacağımızı düşünüyorum.” diye konuştu.

📆 22 Mayıs 2021 Cumartesi 15:53   ·   💬 0 yorum   👀 1.074 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef gazetesi -9 Ağustos Salı 2022 – www.siverekgazeteleri.com
Siverek Hedef Gazetesi  – 8 Ağustos Pazartesi – www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR