MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » Genel, güncel, Manşet » ŞANLIURFA’YA GÜNEYDOĞU’NUN İLK VE TEK, TÜRKİYE’NİN İSE 10. EĞİTİM ENSTİTÜSÜ KURULUYOR
ŞANLIURFA’YA GÜNEYDOĞU’NUN İLK VE TEK, TÜRKİYE’NİN İSE 10. EĞİTİM ENSTİTÜSÜ KURULUYOR
ŞANLIURFA’YA GÜNEYDOĞU’NUN İLK VE TEK, TÜRKİYE’NİN İSE 10. EĞİTİM ENSTİTÜSÜ KURULUYOR

İlimiz Karaköprü ilçesinde yer alan Yönetici Akademisi Sürekli Eğitim Merkezi (YASEM), Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü tarafından alınan Bakanlık Oluru ile “Hizmet İçi Eğitim Enstitüsü ve ASO Müdürlüğü” olmuştur. YASEM, Güneydoğu Anadolu Bölgesinin ilk ve tek, Türkiye’nin ise 10. Hizmet İçi Eğitim Enstitüsü olarak hizmet verecektir.

İl Milli Eğitim Müdürü Sayın İsmail YAPICIER, göreve başladığı günden bu yana ilimizin eğitim seviyesini arttırmaya yönelik çalışmaları ile dikkatleri üzerine çekmiştir ve yine bir ilke imza atarak ilimizin  tanıtımı, ekonomisinin canlandırılması ve ilimizi eğitimin merkezi konumuna getirme çabası karşılık bulmuştur. Eğitim Enstitüsü Şanlıurfa’ya büyük bir hizmet ve kazanım olmuştur.

Ayrıca İl Milli Eğitim Müdürümüz ilimizde görev yapan öğretmenlerin kişisel ve mesleki gelişimine fayda sağlayacak ve İlimize kazandırılan Hizmet İçi Eğitim Merkezi kadar ses getirecek yeni bir projenin de çok yakın bir zamanda faaliyete geçeceği müjdesini verdi.

Bu büyük başarıda emeği geçen başta İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İsmail YAPICIER olmak üzere herkese teşekkür eder ilimize hayırlı olmasını dileriz.

Galeri
📆 18 Aralık 2020 Cuma 12:45   ·   💬 0 yorum   👀 2.228 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 12 HAZİRAN 2021 CUMARTESİ www.siverekgazeteleri.com
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 11 HAZİRAN 2021 CUMA www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR

Viranşehirgücü Seçmelerine Yoğun İlgi Viranşehir Belediyesi Osb Yolunu Genişletiyor siverek gazete Urfalı Araç Sürücüleri Dikkat: Denetim Var! siverek ŞANLIURFA GAZETESİ SİVEREKGAZETELERİ Şuçgad’tan siverek gazetesi siverek gazeteleri Viranşehir’de Tüm Parklara Kamera Sistemi Kuruluyor Yeniden Refah'ta 'Gölge Kabine' Toplandı Geleceğin Sanatçıları Belediye Kurslarında Yetişiyor Göreve Başlar Başlamaz Ziyaretlerine Başladı. Siverek Artık Sanatla Anılacak: Harekete Geçtiler SİVEREK HABER Sİverek'ten Berline Sanat Yolculuğu Siverek İlçe Kaymakamı Hasan Ongu Fatih Erbakan: 3. İttifak İçin Görüşmeler Yapıyoruz Kaymakam Ongu Görme Engellileri Ziyaret Etti Urfa Haber Kız Kur'an Kursu'ndan Örnek Davranış Şanlıurfa’da Gelecek Partisine Büyük Katılım! Başkan Ekinci Öksüzlerin Yüreğine Dokundu gazete siverek AK Parti Şanlıurfa’nın Yeni İl Başkanı Belli Oldu ŞANLIURFA HABER SİVEREKHABER Ceylanpınar’da Hastayı Almaya Giden Ambulansı Köylüler Kurtardı Başkan Beyazgül Siverek İlçesinde Temaslarda Bulundu BAŞKAN YILDIZ siverek hedef gazetesi Viranşehir’in File Sultanları Tarih Yazıyor Güneydoğu'nun Kayak Merkezinde Doğa Yürüyüşü Başsavcı Yeniçeri’ye Ziyaret Kore Gazisi Köy Halkının Gururu Oldu Şanlıurfa’da Gelecek Partisi’ne Toplu Katılımlar Devam Ediyor! ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ Şanlıurfa'da 2020 Yılında 30 Bin 723 Sürücüye Ceza Uygulandı Fatma Şahin Başkan Ayşe Çakmak’ı Ziyaret Etti ŞANLIURFAHABER Başkan Aksoy; ’Gençlerimiz Bizim Değerimizdir’ Gazetemizi İlk Götürene Büyük İndirim. FATİH ERBAKAN BAŞKAN AYŞE ÇAKMAK