MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » güncel, Güneydoğu Anadolu Haberleri, Manşet, SİVEREK HABER, Son Dakika » Siverek Ahmet Koyuncu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İlk Mezunlarını Verdi
Siverek Ahmet Koyuncu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İlk Mezunlarını Verdi
Siverek Ahmet Koyuncu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İlk Mezunlarını Verdi

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde 2018 yılında eğitime başlayan Ahmet Koyuncu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin ilk öğrencileri mezun oldu.

 

2018-2019 eğitim-öğretim yılında faaliyete giren Ahmet Koyuncu Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi ilk yılında Mobilya ve Tasarım, Yenilebilir Enerji, Laboratuvar hizmetleri ve Metal bölümlerini açtı.

Daha sonraki yıllarda Tesisat ve İklimlendirme, Motorlu araçlar ve Kimya bölümlerinin açıldığı lisede yaptığı üretimlerle dikkat çekti.

Ah    met Koyuncu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde 4 yıllık eğitimlerini tamamlayan öğrenciler, okulun ilk mezunları oldu.

Toplam 132 öğrenci mezun eden okul müdürü Mehmet Sadık Kıran, “Okulumuz yeni bir okul, 4 yıl önce eğitim faaliyetine başlayan okulumuz bu sene 132 öğrencimizi mezun ederek ilk mezunlarımızı vermiş olacağız. Ayrıca 4 mezunumuzu da özel eğitim mobilya ve ahşap işleme bölümünden mezun ettik.  2022-2023 eğitim-öğretim yılında toplam 1200 öğrenci ile eğitimimize devam edeceğiz.” dedi.

Okul idaresi, birincileri çeşitli ödüllerle ödüllendirirken öğrenciler mezuniyet pastasını kestikten sonra büyük sevinç yaşadı.

Galeri
📆 16 Haziran 2022 Perşembe 11:11   ·   💬 0 yorum   👀 1.020 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi 3 ARALIK 2022 Cumartesi(www.siverekgazeteleri.com)
Siverek Hedef Gazetesi – 2 Aralık 2022 Cuma – www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR