SİVEREK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ NURİ KAPANOĞLU’NDAN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI – Siverek Gazeteleri – Siverek Haberleri
MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » güncel, Manşet, SİVEREK HABER, Son Dakika » SİVEREK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ NURİ KAPANOĞLU’NDAN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI
SİVEREK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ NURİ KAPANOĞLU’NDAN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI
SİVEREK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ NURİ KAPANOĞLU’NDAN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

 

Siverek İlçe Milli Eğitim Müdürü Nuri Kapanoğlu 24 Kasım Öğretmenler Günü dolaysıyla bir mesaj yayımladı. Kapanoğlu mesajında, “ Başta başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk ve şehit öğretmenlerimiz olmak üzere tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum.

Değerli meslektaşlarım; bu milleti muasır medeniyetlere ulaştırmak, yurdun her toprak parçasında ay yıldızlı bayrağı dalgalandırmak için canla başla çalıştığınızı ve çok fedakârlıklar yaptığınızı biliyor ve şahit oluyoruz. Sizlerin azmi sayesinde bu ülke ebediyete kadar var olacak, ay yıldızlı bayrağımız göklerde hep dalgalanacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlar. Ebediyete intikal etmiş tüm öğretmenlerimize Allah’tan rahmet, hayatta olanlara başarı, mutlu ve sağlıklı bir ömür dilerim”

📆 24 Kasım 2022 Perşembe 10:25   ·   💬 0 yorum   👀 456 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi 1 Nisan Cumartesi 2023 (www.siverekgazeteleri.com)
Siverek Hedef Gazetesi 31 Mart 2023 Cuma (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR