MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » güncel, Manşet, SİVEREK HABER » SİVEREK KARACADAĞ ANADOLU LİSESİNDEN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA ZİYARETİ
SİVEREK KARACADAĞ ANADOLU LİSESİNDEN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA ZİYARETİ
SİVEREK KARACADAĞ ANADOLU LİSESİNDEN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA ZİYARETİ

Siverek’te eğitim ve öğrenim faaliyetlerinde bulunan ilçenin iyi okulları arasında yer alan Karacadağ Anadolu Lisesi öğrencileri, okul müdürü ve öğretmenleri ile yaptıkları kurum ziyaretlerine devam ediyor.

Öğretmen öğrenci ve okul müdüründen oluşan ekip bu kez pandemi döneminden en ön saflarda mücadele veren sağlık çalışanlarını ziyaret ederek birer karanfil hediye ettiler.

Okul müdürü Mahmut Hampolat, ”hastaneyi iki amaçla ziyaret ettiklerini belirterek şunları kaydetti”  Devlet Hastanemizi ziyaret ettik. Ziyaretimizin iki amacı vardı. İlki pandemi sürecinde en ön cephede canlarını siper ederek virüsle mücadele ettiklerinden dolayı sağlık çalışanlarına teşekkür etmek ikincisi doktor, hemşire ve diğer sağlık çalışanı pozisyonlarda çalışmak isteyen öğrencilerimize bu mesleklere ait çalışma ortamlarını göstermekti.

Ziyaretimizde hastane yönetimi bizlere yakın ilgi gösterdiler. Kendilerine ilgilerinden dolayı teşekkür ederim. Mesleki tanıtım kapsamında geçen hafta da öğrencilerimizle emniyet müdürlüğümüze bir ziyaret gerçekleştirmiştik. O da çok faydalı bir ziyaret olmuştu. Emniyet müdürümüz Sayın Özer Bilgehan bizi çok sıcak karşıladı. Kendilerine bu vesileyle teşekkür ediyorum. Mesleki tanıtım kapsamındaki kurum ziyaretlerimize devam edeceğiz. Bu kapsamda üniversite ziyaretleri de gerçekleştirmeyi planlıyoruz” dedi.

Galeri
📆 22 Şubat 2022 Salı 14:35   ·   💬 0 yorum   👀 177 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi 24 mayıs 2022 salı   www.siverekgazeteleri.com
Siverek Hedef Gazetesi – 23 Mayıs 2022 Pazartesi – www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR

Siverek İlçe Kaymakamı Hasan Ongu SİVEREK HABER siverek gazetesi Yeniden Refah'ta 'Gölge Kabine' Toplandı Başkan Aksoy; ’Gençlerimiz Bizim Değerimizdir’ Şanlıurfa'da 2020 Yılında 30 Bin 723 Sürücüye Ceza Uygulandı Ceylanpınar’da Hastayı Almaya Giden Ambulansı Köylüler Kurtardı Şanlıurfa’da Gelecek Partisine Büyük Katılım! Fatma Şahin Başkan Ayşe Çakmak’ı Ziyaret Etti FATİH ERBAKAN siverek hedef gazetesi Şuçgad’tan BAŞKAN YILDIZ SİVEREK SON DAKİKA Başkan Ekinci Öksüzlerin Yüreğine Dokundu Siverek Artık Sanatla Anılacak: Harekete Geçtiler Kore Gazisi Köy Halkının Gururu Oldu Kız Kur'an Kursu'ndan Örnek Davranış Göreve Başlar Başlamaz Ziyaretlerine Başladı. AK Parti Şanlıurfa’nın Yeni İl Başkanı Belli Oldu Kaymakam Ongu Görme Engellileri Ziyaret Etti Viranşehir’de Tüm Parklara Kamera Sistemi Kuruluyor VALİ ERİN Güneydoğu'nun Kayak Merkezinde Doğa Yürüyüşü siverek Siverek Kızılay Gazetemizi İlk Götürene Büyük İndirim. ŞANLIURFA HABER ŞANLIURFA GAZETESİ GÜNEYDOĞU GAZETESİ Sİverek'ten Berline Sanat Yolculuğu BAŞKAN AYŞE ÇAKMAK SİVEREKGAZETELERİ Başsavcı Yeniçeri’ye Ziyaret Fatih Erbakan: 3. İttifak İçin Görüşmeler Yapıyoruz Şanlıurfa’da Gelecek Partisi’ne Toplu Katılımlar Devam Ediyor! Urfalı Araç Sürücüleri Dikkat: Denetim Var! Viranşehir’in File Sultanları Tarih Yazıyor siverek belediyesi Viranşehirgücü Seçmelerine Yoğun İlgi SİVEREKHABER Urfa Haber ŞANLIURFAHABER Başkan Beyazgül Siverek İlçesinde Temaslarda Bulundu siverek gazeteleri