SİVEREK KARACADAĞ ANADOLU LİSESİNDEN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA ZİYARETİ – Siverek Gazeteleri – Siverek Haberleri
MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » güncel, Manşet, SİVEREK HABER » SİVEREK KARACADAĞ ANADOLU LİSESİNDEN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA ZİYARETİ
SİVEREK KARACADAĞ ANADOLU LİSESİNDEN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA ZİYARETİ
SİVEREK KARACADAĞ ANADOLU LİSESİNDEN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA ZİYARETİ

Siverek’te eğitim ve öğrenim faaliyetlerinde bulunan ilçenin iyi okulları arasında yer alan Karacadağ Anadolu Lisesi öğrencileri, okul müdürü ve öğretmenleri ile yaptıkları kurum ziyaretlerine devam ediyor.

Öğretmen öğrenci ve okul müdüründen oluşan ekip bu kez pandemi döneminden en ön saflarda mücadele veren sağlık çalışanlarını ziyaret ederek birer karanfil hediye ettiler.

Okul müdürü Mahmut Hampolat, ”hastaneyi iki amaçla ziyaret ettiklerini belirterek şunları kaydetti”  Devlet Hastanemizi ziyaret ettik. Ziyaretimizin iki amacı vardı. İlki pandemi sürecinde en ön cephede canlarını siper ederek virüsle mücadele ettiklerinden dolayı sağlık çalışanlarına teşekkür etmek ikincisi doktor, hemşire ve diğer sağlık çalışanı pozisyonlarda çalışmak isteyen öğrencilerimize bu mesleklere ait çalışma ortamlarını göstermekti.

Ziyaretimizde hastane yönetimi bizlere yakın ilgi gösterdiler. Kendilerine ilgilerinden dolayı teşekkür ederim. Mesleki tanıtım kapsamında geçen hafta da öğrencilerimizle emniyet müdürlüğümüze bir ziyaret gerçekleştirmiştik. O da çok faydalı bir ziyaret olmuştu. Emniyet müdürümüz Sayın Özer Bilgehan bizi çok sıcak karşıladı. Kendilerine bu vesileyle teşekkür ediyorum. Mesleki tanıtım kapsamındaki kurum ziyaretlerimize devam edeceğiz. Bu kapsamda üniversite ziyaretleri de gerçekleştirmeyi planlıyoruz” dedi.

Galeri
📆 22 Şubat 2022 Salı 14:35   ·   💬 0 yorum   👀 403 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi 3 Şubat 2023 Cuma (www.siverekgazeteleri.com)
Siverek Hedef Gazetesi 2 Şubat 2023 Perşembe (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR