Siverek Kaymakamı Gölbaşı Gazilerle Yemekte Bir Araya Geldi – Siverek Gazeteleri – Siverek Haberleri
MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » Güneydoğu Anadolu Haberleri, Manşet, ŞANLIURFA HABER, SİVEREK HABER » Siverek Kaymakamı Gölbaşı Gazilerle Yemekte Bir Araya Geldi
Siverek Kaymakamı Gölbaşı Gazilerle Yemekte Bir Araya Geldi
Siverek Kaymakamı Gölbaşı Gazilerle Yemekte Bir Araya Geldi

29 Ekim Cumhuriyet bayramı arifesinde Şanlıurfa’nın Siverek İlçe Kaymakamı Aziz Gölbaşı beraberinde 107.Topçu Alay Komutanı Topçu Albay Tarkan Öztürk, İlçe Emniyet Müdürü Özer Bilgehan ile İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı. Mustafa Deniz Şehit ve Gaziler derneğini ziyaret ederek Şehit aileleri ve Gazilerle yemekte bir araya geldi.

İlçenin camikebir mahallesinde bulunan, şehit ve gaziler derneğinde, yemekte bir araya gelen yetkililer ve gaziler toplantısında bir konuşma yapan şehit yakını Eğitimci Faik Türkgeze” konuklara hitaben yaptığı konuşmada Büyük önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Silah arkadaşlarının bizlere emanet ettiği Cumhuriyetin kutlama törenini ve bizlere emanet ettiği ulvi değerini ilelebet sonsuza dek bizlere verildi. Siverek Erkanın Derneğimize ziyaretleri bizi fazlasıyla memnun etmiştir. Siverek Şehit Aileleri ve Gaziler ile Yardımlaşma Derneği başkanı Hüseyin Gazi Aksoy ve yönetim kurulum adına teşekkürlerimi iletiyorum”

Siverek Şehit Aileleri ve Gaziler ile Yardımlaşma Derneği başkanı Gazi Hüseyin Aksoy Ziyaret ile yaptığı açıklamalarda” 29 Ekim Cumhuriyet bayramı vesilesiyle daha önce Derneğimize davet ettiğimiz Kaymakamımızı en anlamlı günde bizleri ziyaret edip Şehit Ailelerimizle ve Gazilerimizle davete icabet ettiğinden dolayı Derneğim ve Yönetim kurulu üyelerim adına teşekkürlerimi iletiyorum bu vesileyle 29 Ekim Cumhuriyet bayramımız tüm milletimize ulusumuza kutlu olsun İstiklâl mücadelemizin önderi, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile silah arkadaşları başta olmak üzere bütün şehit ve gazilerimizi şükran, saygı ve rahmetle anıyorum. Geleceğe güçlü biçimde ulaşabilmek, Cumhuriyetimizi korumak ve yaşatmakla hepimiz üstümüze düşeni yapmaya hazırız. Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Ya İstiklal, Ya Ölüm’ hedefiyle manda ve himayeye karşı duran Türk Ulusunun en büyük kazanımı olan Cumhuriyetimizin 99. yılını kutlamanın onuru, gururu ve heyecanını yaşıyoruz. Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun”

Galeri
📆 28 Ekim 2022 Cuma 15:09   ·   💬 0 yorum   👀 579 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi 28 Mart 2023 SALI (www.siverekgazeteleri.com)
Siverek Hedef Gazetesi 27 Mart 2023 Pazartesi (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR