SİVEREK KIRSALININ YOLLARI ASFALTLA KAPLANIYOR – Siverek Gazeteleri – Siverek Haberleri
MENÜ ☰
SİVEREK KIRSALININ YOLLARI ASFALTLA KAPLANIYOR
SİVEREK KIRSALININ YOLLARI ASFALTLA KAPLANIYOR

Siverek Belediyesi ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesince kırsal mahallelerin yer aldığı grup yollarını sathi asfaltla kaplıyor.
Bir süre önce yol altyapısı tamamlanan yaklaşık 25 kırsal mahallenin yer aldığı grup yolunda sathi asfalt çalışmasına başlandı.

Sık sık şikâyet konusu olan yaklaşık 50 kilometrelik yol ağının tamamlanmasıyla mahalle sakinlerine daha konforlu bir ulaşım imkânı sağlanacak.

DCIM100MEDIADJI_0009.JPG


Belediye Başkanı Ayşe Çakmak, beraberinde Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanı Abdulkadir Bozkurt, belediye başkan yardımcıları ve meclis üyeleriyle çalışmaların devam ettiği grup yolunda incelemelerde bulundu.
Bölge sakinleriyle de bir araya gelen Çakmak ve Bozkurt, mahalle sakinlerinin taleplerini dinledi.
Kayseri’den başlayan grup yolunda çok sayıda kırsal mahalle olduğunu dile getiren Belediye Başkanı Ayşe Çakmak, çalışmaların sürdüğünü söyledi.

DCIM100MEDIADJI_0001.JPG


Vatandaşların yolun yapılmasıyla ilgili taleplerini bildiklerini söyleyen Çakmak, “Büyükşehir Belediyemiz ve Kırsal Hizmetler Müdürlüğümüzce Gevendiris olarak bilinen grup yolunda sathi asfalt kaplamasına başlandı. Bizde daire başkanımızla yolda devam eden çalışmaları incelemeye geldik.

Yolumuz bağlantılarıyla birlikte yaklaşık 50 kilometrelik bir yol ağını kapsıyor. Ekiplerimiz yolun alt yapısı tamamladı ve asfalt serim çalışmasına başladı. Yolda çalışmalara başlanmasında büyük emeği olan Milletvekilimiz Mehmet Kasım Gülpınar, Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül ve tüm ekibimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Galeri
📆 07 Ekim 2022 Cuma 09:41   ·   💬 0 yorum   👀 514 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi 1 Nisan Cumartesi 2023 (www.siverekgazeteleri.com)
Siverek Hedef Gazetesi 31 Mart 2023 Cuma (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR