SİVEREK KIZILAY ŞUBESİNDEN İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERE RAMAZAN PİDESİ ve GİYSİ YARDIMI DAĞITILDI – Siverek Gazeteleri – Siverek Haberleri
MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » güncel, Manşet, SİVEREK HABER, Son Dakika » SİVEREK KIZILAY ŞUBESİNDEN İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERE RAMAZAN PİDESİ ve GİYSİ YARDIMI DAĞITILDI
SİVEREK KIZILAY ŞUBESİNDEN İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERE RAMAZAN PİDESİ ve GİYSİ YARDIMI DAĞITILDI
SİVEREK KIZILAY ŞUBESİNDEN İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERE RAMAZAN PİDESİ ve GİYSİ YARDIMI DAĞITILDI

 

Siverek Kızılay Şubesi Mehmet Sırı Karahan başkanlığında gönüllü çalışanlarıyla yapmış olduğu yardımlarla Sivereklilerin Gönüllerini feth etmeye devam ediyorlar.

 

Kızılay şubesi Siverek İlçesinde yardıma muhtaç ihtiyaç sahibi dul yetim ve kimsesizleri kimsesi olmaya devam ediyor.

Mehmet Sırı karahan başkanlığında Yapmış olduğu yardım kampanyalarından bir yenisini ekleyerek Siverek’te  tüm mahallelere Ramazan ayı süresince İhtiyaç sahibi ailelere Ramazan pidesi dağıtmaya devam ediyor. ihtiyaç sahibi ailelere Temel besin maddesi ekmeği ev eve gezerek ihtiyaç sahibi ailelere Ramazan Pidesi dağıtarak ailelerin ekmek ihtiyacını temin ettiler.

 

Siverek Kızılay Şubesi başkanı Mehmet Sırı Karahan gazetemiz muhabirine yaptığı açıklamasında Geldiğimiz günden bu yana Kızılay Siverek şubesi olarak  yeni bir oluşuma giderek kurmuş olduğum gönüllü ekibimle kentimize hizmet ve yardım manasında imkanlar dahilinde ihtiyaç sahibi ailelere Dul ve Yetimlere ulaşmaya çalışıyoruz.

Ramazan ayı münasebetiyle Camikebir ve hasan Çelebi mahallelerimizden başlayarak başlatmış olduğumuz ev  ev gezerek Çat kapı yaparak Ramazan pidesi dağıtımını başlattık.

Temel besin maddesi olan ekmeğimizi ihtiyaç sahibi ailelerin sofralarına ulaştırmanın sevincini yaşamaktayım bu ve buna benzer yardım faaliyetlerimiz devam etmektedir.

Bugünde Kızılay Siverek Şubesi bünyesinde açmış olduğumuz Giyim mağazamızda  fakir yetim ve öksüz yavrularımızı giydirmenin sevincini ve gururunu yaşamaktayız.Bu işi ben ve ekibim gönülden şevkle gerçekleştiriyoruz. Ramazan bayramından önce Tüm yetim ve öksüzler yavrularımıza bayram giysilerimizi teslim edeceğiz. Emek veren bize destekte bulunan herkese teşekkürlerimi iletiyorum dedi.

Galeri
📆 23 Nisan 2022 Cumartesi 11:21   ·   💬 0 yorum   👀 528 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi 1 Nisan Cumartesi 2023 (www.siverekgazeteleri.com)
Siverek Hedef Gazetesi 31 Mart 2023 Cuma (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR