MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » güncel, Manşet, SİVEREK HABER, Siverek Hedef Gazetesi » SİVEREK KUMED ÖĞRENCİLERE UYUŞTURUCUNUN ZARARLARINI ANLATTI
SİVEREK KUMED ÖĞRENCİLERE UYUŞTURUCUNUN ZARARLARINI ANLATTI
SİVEREK KUMED ÖĞRENCİLERE UYUŞTURUCUNUN ZARARLARINI ANLATTI

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde faaliyetlerini sürdüren Küresel Uyuşturucu ile Mücadele Siverek İlçe Başkanlığı (KUMED) okulları ziyaret ederek öğrencilere uyuşturucu maddelerinin zararlarını anlattı.

Yapılan ziyaretlerde öğrencilere uyuşturucu maddelerinin zararları anlatılırken ziyaret kapsamında öğrencilere boş vakitlerinde kütüphanede okuma alışkanlarını geliştirmek adına çeşitli kitaplar ile eğitim, test kitapları dağıtıldı.

Çalışmaların ilçe genelinde sürdürüleceğini belirten Kumed Siverek İlçe Başkanı Veysi Gencer şunları kaydetti. ‘’Uyuşturucuyla müdahale kapsamında ilçe başkanlığı olarak okullarda öğrencilerimize uyuşturucu maddelerinin zararlarını anlattık, öğrencilerimizle çok güzel bir sohbet gerçekleştirdik. öğrencilerimize kitap, test ve eğitim setlerinin dağıtımını yaptık, çalışmalar kapsamında madde bağımlısı olan ailelerine de

önümüzdeki günlerde gıda ve elbise yardımı yapacağız. Kumed Siverek İlçe Başkanlığı olarak devletimizin bize sunduğu imkânlar doğrultusunda madde bağımlısı arkadaşların yanında olmaya devam edeceğiz. Bu anlamda bizlere destek olan Şanlıurfa Valimize ve Siverek Kaymakamımıza, Milli Eğitim Müdürümüze ve İlçe emniyet müdürümüze teşekkürlerimizi iletiyorum’’ dedi.

Galeri
📆 08 Mart 2022 Salı 14:41   ·   💬 0 yorum   👀 428 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

SİVEREK’TE ÖĞRENCİ VELİLİLERİ İMAM HATİP ORTAOKULU İÇİN KAYMAKAM İLE GÖRÜŞTÜ
Siverek Hedef Gazetesi 9 Aralık 2022 Cuma (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR