SİVEREK MADENİ EŞYA ESNAF VE SANATKÂRLAR ODASINDA SEÇİM HEYECANI – Siverek Gazeteleri – Siverek Haberleri
MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » Manşet, SİVEREK HABER » SİVEREK MADENİ EŞYA ESNAF VE SANATKÂRLAR ODASINDA SEÇİM HEYECANI
SİVEREK MADENİ EŞYA ESNAF VE SANATKÂRLAR ODASINDA SEÇİM HEYECANI
SİVEREK MADENİ EŞYA ESNAF VE SANATKÂRLAR ODASINDA SEÇİM HEYECANI

Eski Başkan Hacı İnan güven tazeledi.

 

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde faaliyet gösteren ilçenin en eski odalarından biri olan Siverek Madeni Eşya Esnaf ve Sanatkârlar odasının olağan genel kurulu yapıldı.

Siverek Ticaret ve Sanayi Odası konferans salonunda yapılan seçimlerde çok sayıda üye katılarak oylarını kullandılar.

Olağan genel kongre saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından başladı. Odanın yılık faaliyetleri okunmasının ardından gelir gider cetveli üyelerin oylarıyla onandı.

Siverek Madeni Eşya Esnaf ve Sanatkârlar odası üyelerinin oy kullanmasına başlamadan, kongreye misafir olarak katılan Siverek’i İl yapma ve Kalkındırma Derneği(SİVİL DER) onursal başkanı Koçali Aymaz söz alarak bir konuşma yaptı.

Aymaz konuşmasında” Bu güne kadar Siverek için yapılan tüm çalışmalarda, Siverek Madeni Eşya Esnaf ve Sanatkârlar odası Başkanı Hacı İnan’ın Siverek için yapılan tüm çalışmalar katkı sunduğu için siz değerli üyelerin huzurunda başkanıma teşekkür ediyorum” dedi.

Tek listeyle yapılan seçimde eski oda Başkanı Hacı İnan, üyelerin tamamının oyunu alarak güven tazeleyip tekrar başkan seçildi.

Oda Başkanı İnan; gazetecilere yaptığı açıklamada şunları kaydetti” Bu bir bayrak yarışıdır yarın yerimizi seve seve gençlerimize bırakırız. Tüm üyelerin bana göstermiş olduğu güvene layık olmaya çalışacağım. Hep şunu derim Önce Allaha karşı sonra sizlere karşı mahcup olmayayım yeter. Kıymetli zamanınızı ayırıp kongremize katılmanızdan bir kez daha onur ve gurur duydum hepinize teşekkür ederim” dedi.

Galeri
📆 22 Şubat 2022 Salı 11:36   ·   💬 0 yorum   👀 1.237 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi 3 Şubat 2023 Cuma (www.siverekgazeteleri.com)
Siverek Hedef Gazetesi 2 Şubat 2023 Perşembe (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR