MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » Genel, güncel, Manşet, Siverek, SİVEREK SON DAKİKA HABER » SİVEREK TERZİLER ESNAF VE SANATKÂRLAR ODASI BAŞKANLIK SEÇİMİ YAPILDI
SİVEREK TERZİLER ESNAF VE SANATKÂRLAR ODASI BAŞKANLIK SEÇİMİ YAPILDI
SİVEREK TERZİLER ESNAF VE SANATKÂRLAR ODASI BAŞKANLIK SEÇİMİ YAPILDI

Eski Başkan Mehmet Hanifi Ay yeniden seçilerek güven tazeledi

Siverek Terziler Esnaf ve sanatkârlar odası olağan genel kurul toplantısı yapıldı. Siverek Ticaret ve Sanayi Odası salonunda yapılan olağan genel kurul toplantısında eski Başkan Mehmet Hanifi Ay ile İbrahim Halil İlmin aday oldu.

Önceki ki yıla ait, genel faaliyetler ve gelir gider cetvelinin, okunması ardından yapılan seçimde eski Başkan Mehmet Hanifi Ay üyelerden 255 oy alarak tekrar başkan seçildi. İkinci aday İbrahim Halil İlmin ise 52 oy aldı.

On yıldır, oda başkanlığında hiçbir ücret almadan oda başkanlığını yürüten Mehmet Hanifi Ay, tüm katılımcılara teşekkür ederek demokratik bir seçimin yapıldığını emeği hecen herkese teşekkür etti Mehmet Hanifi Ay ederek şunları kaydetti”  Öncelikle güzel bir seçim oldu. Bu güne kadar odam ve üye arkadaşlarıma yaptığım hizmetleri artırarak hizmetlerimize devam edeceğiz. Odaya kayıtlı olsun olması tüm esnaflarımızla iş birliğine giderek Siverek’imize daha çok nasıl yararlı olabiliriz diye daha çok düşünme ve çalışma yetkisini bize veren arkadaşlarımızın güvenine layık olmaya çalışacağız hepimiz için bu sürecin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Mehmet Hanifi Ay’ın tekrar başkan seçilmesi birçok üyeyi sevindirdi. Üyeler yaptığı açıklamada Başkanın Oda başkanlığı maaşının yanı sıra aylık genel kurul oturma ücretlerini almayarak odaya bağışladığını, her üyeye eşit mesafede üyeler için çaba gösteren bir başkan olduğunu ifade ettiler.

Galeri
📆 08 Ocak 2022 Cumartesi 15:30   ·   💬 0 yorum   👀 259 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETELERİ 21 OCAK 2022 CUMA (www.siverekgazeteleri.com)
SİVEREK HEDEF GAZETELERİ 20 Ocak 2022 Perşembe (www.siverekgazetleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR

Sİverek'ten Berline Sanat Yolculuğu Yeniden Refah'ta 'Gölge Kabine' Toplandı Viranşehir’in File Sultanları Tarih Yazıyor GAZETECİ - YAZAR ŞÜKRÜ DOLAŞ’IN PROGRAMI İZLENME REKORU KIRDI gazete siverek siverek gazete BAŞKAN AYŞE ÇAKMAK siverek hedef gazetesi Şanlıurfa'da 2020 Yılında 30 Bin 723 Sürücüye Ceza Uygulandı SİVEREKGAZETELERİ AK Parti Şanlıurfa’nın Yeni İl Başkanı Belli Oldu siverek gazetesi Kaymakam Ongu Görme Engellileri Ziyaret Etti Siverek Artık Sanatla Anılacak: Harekete Geçtiler SİVEREK SON DAKİKA ŞANLIURFA HABER siverek gazeteleri ŞANLIURFA GAZETESİ SİVEREKHABER Başkan Beyazgül Siverek İlçesinde Temaslarda Bulundu Urfa Haber Başkan Ekinci Öksüzlerin Yüreğine Dokundu Gazetemizi İlk Götürene Büyük İndirim. Şuçgad’tan Kız Kur'an Kursu'ndan Örnek Davranış Fatih Erbakan: 3. İttifak İçin Görüşmeler Yapıyoruz Başsavcı Yeniçeri’ye Ziyaret Viranşehir’de Tüm Parklara Kamera Sistemi Kuruluyor Siverek İlçe Kaymakamı Hasan Ongu Başkan Aksoy; ’Gençlerimiz Bizim Değerimizdir’ Urfalı Araç Sürücüleri Dikkat: Denetim Var! SİVEREK HABER Şanlıurfa’da Gelecek Partisi’ne Toplu Katılımlar Devam Ediyor! ŞANLIURFAHABER siverek ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAŞKAN YILDIZ Göreve Başlar Başlamaz Ziyaretlerine Başladı. Viranşehirgücü Seçmelerine Yoğun İlgi siverek belediyesi Fatma Şahin Başkan Ayşe Çakmak’ı Ziyaret Etti Ceylanpınar’da Hastayı Almaya Giden Ambulansı Köylüler Kurtardı FATİH ERBAKAN Güneydoğu'nun Kayak Merkezinde Doğa Yürüyüşü Şanlıurfa’da Gelecek Partisine Büyük Katılım!