SİVEREKLİLER YURDUN HER ŞEHRİNDE BİR ARAYA GELİP EL ELE VERİYOR – Siverek Gazeteleri – Siverek Haberleri
MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » güncel, Güneydoğu Anadolu Haberleri, Manşet, ŞANLIURFA HABER, SİVEREK HABER » SİVEREKLİLER YURDUN HER ŞEHRİNDE BİR ARAYA GELİP EL ELE VERİYOR
SİVEREKLİLER YURDUN HER ŞEHRİNDE BİR ARAYA GELİP EL ELE VERİYOR
SİVEREKLİLER YURDUN HER ŞEHRİNDE BİR ARAYA GELİP EL ELE VERİYOR

KUŞADASI SİVEREKLİLER DERNEĞİ BÜYÜK BİR COŞKUYLA AÇILDI

Kuşadası Siverekliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Büyük bir katılımla Hamza Kürkçü başkanlığında açılışını gerçekleştirdi.
Açılışa CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, Kuşadası Kaymakamı Sadettin Yücel, İzmir Şanlıurfalılar federasyon başkanı ferit mızraklı ve Federasyona bağlı STK Başkanları ve yöneticileri, Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel Kuşadası Emniyet Müdürü olmak üzere siyasi parti başkanları, STK temsilcileri ve yüzlerce Kuşadalı vatandaş katıldı.

Kuşadası Siverekliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği başkanı Hamza Kürkçü açılış konuşmasında öncelikle Derneğimizin açılışına Katılan bizleri yalnız bırakmayan herkese teşekkürlerimi iletiyorum. Bu vesileyle her ne kadar Siverekliler yardımlaşma ve dayanışma adı altında derneğimizi açıyor olsak ta burada bize kucak açan Kuşadası halkımızın da her zaman Dernek çatısı altında yerleri vardır. Siverekliler nerede olursa olsunlar her zaman her yerde sevgi vardır, saygı vardır, yardımlaşma vardır ,dayanışma vardır.

Bizler geçiciyiz bu dernek bu bölgede Siverek ile Kuşadası arasında Kültür Yardımlaşma Dayanışma sevgi ve saygı çerçevesinde bir köprü vazifesi görecektir. Emeği geçen herkese Yanımda olan tüm Hemşerilerime ve Yönetim kurulu üyelerime Yurdun her köşesinde bizi arayan Çiçek Yollayan Telgraf yollayan tüm sevenlerimize Hemşerilerimize Tüm Sivereklilere Derneğim ve yönetim kurulu arakadaşlarım adına şükranlarımı teşekkürlerimi iletiyorum.
ACI YESEK TE TATLI KONUŞMALIYIZ..

Dernek başkanı Hamza Kürkçü, konuşmasını esprili bir dile sürdürerek şöyle devam etti” İnşallah hep beraber güçlü ve önemli işlere imza atacağız. Herkese güzel ve yapıcı bir hizmet sunmanın şevki içerisinde olacağımızı ifade edeyim. “Acı yesek te her zaman tatlı konuşacağımızı belirtmek isterim.” Bu katılıma önemli Destek veren Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel beye ve ekibine sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

İş İnsanı Ahmet Özcan Konali desteklerinden dolayı kendisine teşekkürlerimi iletiyorum. Bunun yanında Tüm Siverekli hemşerilerimize daha iyi bir hizmet vermek için birlik ve beraberliğin bir simgesi olarak Derneğimiz çatısı altında Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma hizmetlerimiz en üst seviyede devam edecektir. Bu bölgeye gelen tüm Siverekli hemşerilerimizin her türlü hizmetinde olacağımızı belirtmek isterim Kuşadası Siverekliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Tüm Sivereklilere Kuşadasına ve tüm bölge insanına Hayırlı Uğurlu olsun dedi.

Galeri
📆 11 Ekim 2022 Salı 15:06   ·   💬 0 yorum   👀 789 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi 28 Mart 2023 SALI (www.siverekgazeteleri.com)
Siverek Hedef Gazetesi 27 Mart 2023 Pazartesi (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR