MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » güncel, Manşet, SİVEREK HABER » Siverek’te Hayvanları Koruma Derneği Kuruldu
Siverek’te Hayvanları Koruma Derneği Kuruldu
Siverek’te Hayvanları Koruma Derneği Kuruldu

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde bir grup hayvan sever gönüllü tarafından, Hayvanları ve Çevreyi Koruma Derneği kuruldu.

Farklı meslek ve iş dallarında çalışan bir grup gönüllü, bir araya gelerek özelikle sokak hayvanları ve çevreyi korumak amacıyla dernek kuruldu. Yapılan başvuru sonucunda resmi olarak kurulan dernek kurucuları, ilk toplantısında görev dağılımı yapıldı.

Kurucu başkanlık görevini üstlenen Muhsin Bilgen, oy birliğiyle 3 yıllığına Dernek Başkanlığına seçilirken, başkan yardımcıları ile birlikte dernekte aktif çalışacak kişilere görev dağılımı yapıldı.

Görev dağılımı ardından, toplantıda hayvanları ve çevreyi korumak amacıyla yapılacak çalışmalar ve projeler konuşularak, karara bağlandı.

Toplantı sonunda kısa bir açıklama yapan Dernek Başkanı Muhsin Bilgen,” Amacımız özelikle sokak hayvanları ile birlikte çevreyi ve insana dair her şeyi korumaktır. Dernek olarak devamlı sahada olup, bu konuda çalışmalar yapacak ve kamuoyunu bilgilendireceğiz. Bizler değişik meslek ve iş alanlarında çalışan ama bir amaç doğrultusunda çalışan gönüllüleriz. Önümüzde ki günlerde dernek olarak sahada aktif çalışmalar yapacağız” dedi

Galeri
📆 19 Nisan 2022 Salı 10:44   ·   💬 0 yorum   👀 165 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi 21 Mayıs 2022 Cumartesi – www.siverekgazeteleri.com
Siverek Hedef Gazetesi 20 Mayıs 2022 Cuma www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR

ŞANLIURFAHABER Kız Kur'an Kursu'ndan Örnek Davranış BAŞKAN YILDIZ VALİ ERİN Ceylanpınar’da Hastayı Almaya Giden Ambulansı Köylüler Kurtardı Şuçgad’tan Sİverek'ten Berline Sanat Yolculuğu Kaymakam Ongu Görme Engellileri Ziyaret Etti Urfa Haber Siverek Kızılay Göreve Başlar Başlamaz Ziyaretlerine Başladı. SİVEREK HABER Urfalı Araç Sürücüleri Dikkat: Denetim Var! Fatih Erbakan: 3. İttifak İçin Görüşmeler Yapıyoruz ŞANLIURFA GAZETESİ GÜNEYDOĞU GAZETESİ Şanlıurfa’da Gelecek Partisi’ne Toplu Katılımlar Devam Ediyor! Viranşehir’de Tüm Parklara Kamera Sistemi Kuruluyor Güneydoğu'nun Kayak Merkezinde Doğa Yürüyüşü Siverek Artık Sanatla Anılacak: Harekete Geçtiler SİVEREK SON DAKİKA Şanlıurfa'da 2020 Yılında 30 Bin 723 Sürücüye Ceza Uygulandı Başkan Ekinci Öksüzlerin Yüreğine Dokundu siverek gazeteleri Başkan Beyazgül Siverek İlçesinde Temaslarda Bulundu Gazetemizi İlk Götürene Büyük İndirim. BAŞKAN AYŞE ÇAKMAK SİVEREKGAZETELERİ SİVEREKHABER Başkan Aksoy; ’Gençlerimiz Bizim Değerimizdir’ siverek Yeniden Refah'ta 'Gölge Kabine' Toplandı siverek hedef gazetesi Viranşehir’in File Sultanları Tarih Yazıyor FATİH ERBAKAN ŞANLIURFA HABER Fatma Şahin Başkan Ayşe Çakmak’ı Ziyaret Etti AK Parti Şanlıurfa’nın Yeni İl Başkanı Belli Oldu Siverek İlçe Kaymakamı Hasan Ongu Kore Gazisi Köy Halkının Gururu Oldu siverek gazetesi siverek belediyesi Viranşehirgücü Seçmelerine Yoğun İlgi Başsavcı Yeniçeri’ye Ziyaret Şanlıurfa’da Gelecek Partisine Büyük Katılım!