SİVEREK’TE İNFAKDER DERNEĞİ GÖNÜLLÜLERİ DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜNDE ENGELLİLERİ UNUTMADI – Siverek Gazeteleri – Siverek Haberleri
MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » güncel, Manşet » SİVEREK’TE İNFAKDER DERNEĞİ GÖNÜLLÜLERİ DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜNDE ENGELLİLERİ UNUTMADI
SİVEREK’TE İNFAKDER DERNEĞİ GÖNÜLLÜLERİ DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜNDE ENGELLİLERİ UNUTMADI
SİVEREK’TE İNFAKDER  DERNEĞİ GÖNÜLLÜLERİ   DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜNDE ENGELLİLERİ UNUTMADI

İNFAKDER Derneği gönüllüleri 3 Aralık dünya engelliler gününü unutmadı

 

Merkezi Şanlıurfa’da bulunan İNFAKDER insanı yardım vakfı 3 Aralık Dünya engelliler gününde Siverek’te faaliyet gösteren Siverek Engelliler Kalkınma Derneği, Görme engellilere derneğinin üyelerinin yanın sıra ilçede daha önce listesi belirlenen yoksullar olmak üzere 115 aileye gıda ve kahvaltılık yardımı yapıldı.

Yardımların dağıtımının 3 Aralık dünya engelliler gününe denk geldiğini, bundan büyük bir mutluluk duyduğunun belirten İNFAK DER insani yardım vakfı Gönüllüsü Serdar Gökmen yaptığı açıklamada şunları kaydetti” gönüllülerimiz daha önce ihtiyaç sahibi vatandaşların listesini yapıp göndermiştiler günün anlam ve önemine bir not düşmek amacıyla, iki derneğimize 15’er gıda kolisi ile kahvaltılık verdik.

Allah vesile olanlardan razı olsun. Diğer hak sahipleriyle yaklaşık 115 kolimizi teslim ettik emeği geçen herkes teşekkür ediyorum. İnfak der olarak mazlumun yanında olmaya hak sahibine olmaya çalışacağız” dedi.

Galeri
📆 03 Aralık 2021 Cuma 15:53   ·   💬 0 yorum   👀 540 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi 1 Nisan Cumartesi 2023 (www.siverekgazeteleri.com)
Siverek Hedef Gazetesi 31 Mart 2023 Cuma (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR