MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » Genel, Manşet » Siverek’te İngilizce Kursuna Yoğun İlgi
Siverek’te İngilizce Kursuna Yoğun İlgi
Siverek’te İngilizce Kursuna Yoğun İlgi

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde bir kadın girişimci tarafından açılan İngilizce kursu yoğun ilgi görüyor.

Siverek Bahçelievler mahallesinde İngilizce öğretmeni Feride Naryaprağı tarafından açılan kursta, okul öncesi çocukları yanı sıra, ilk, ortaokul, lise ve üniversite düzeyinde dersler veriliyor.

 

 

Haftanın 6 günü her düzeyde ki öğrenciler için hazırlanan programlar çerçevesinde verilen kurslarda öğrenciler İngilizce dilini öğrenirken, değişik zeka oyunlarıyla da bu saatler içerisinde ferah ve temiz ortamda neşeli saatler geçiriyor.

Siverek’te ilk olma özeliğini taşıyan Profesyonel İngilizce Kursu (Professıonal Englısh Course) yoğun ilgiden dolayı memnun kaldıklarını belirten kurucu Müdiresi Feride Naryaprağı,” Kursumuza gelen her seviyedeki öğrencilerimize, onların seviyelerine göre programlarımız var, okul öncesi, ilk, ortaokul, lise, üniversite öğrencileri kursumuza başvurup, birkaç ay içinde Profesyonel İngilizce öğrenebiliyor. Şu anda kursumuzda yaz programını uyguluyoruz, eğitim öğretim başladığında öğrencileri sıkmayacak en uygun programlarla eğitime devam edeceğiz.” dedi

‘Globalleşen dünyada, dünya dili olan İngilizcenin artık herkesin öğrenmesi gerektiğini belirten’ Naryaprağı,” Günümüzde en iyi ve kaliteli eğitim öğretim veren Üniversiteler İngilizce ders veriyor. Çocuklarımız küçüklüğünden İngilizce öğrenip bunu hayatlarında tatbik ettiklerinde rahatlıkla bu tür üniversitelere yerleşip, güzel yerlere gelebilecek. Bu konuda açtığımız İngilizce kursunda iddialıyız”

Üniversite öğrencileri ile yetişkinlerinde kursa yoğun ilgi gösterdiğine dikkat çeken Feride Naryaprağı,” ilk, orta ve lise öğrencilerimiz yanı sıra, üniversite okuyup İngilizcesi iyi olmayan veya esnaflık yapan yetişkinlerde kursumuza gelip eğitim alıyor. Bunlara da ayrı bir program hazırlayıp, özel eğitim veriyoruz.

Kursumuzda Üniversite mezunlarına ve akademik kariyer düşünenler için sertifika programımızda var. Bugüne kadar kursumuzda eğitim alan herkes ve velilerimiz çok memnun. İngilizce dil öğrenmek isteyen veya çocuklarının eğitimine yatırım yapmak isteyen velileri kursumuza davet ediyorum” diye konuştu.

Galeri
📆 31 Temmuz 2019 Çarşamba 13:42   ·   💬 0 yorum   👀 1.141 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETELERİ 8 ARALIK 2021 (www.siverekgazeteleri.com)
SİVEREK HEDEF  GAZETELERİ 7 ARALIK 2021 (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR

Sİverek'ten Berline Sanat Yolculuğu Şuçgad’tan SİVEREKHABER siverek gazeteleri FATİH ERBAKAN Viranşehirgücü Seçmelerine Yoğun İlgi gazete siverek Viranşehir’in File Sultanları Tarih Yazıyor ŞANLIURFA HABER Başkan Aksoy; ’Gençlerimiz Bizim Değerimizdir’ Güneydoğu'nun Kayak Merkezinde Doğa Yürüyüşü Urfalı Araç Sürücüleri Dikkat: Denetim Var! Gazetemizi İlk Götürene Büyük İndirim. Urfa Haber ŞANLIURFA GAZETESİ Yeniden Refah'ta 'Gölge Kabine' Toplandı siverek Kız Kur'an Kursu'ndan Örnek Davranış SİVEREK HABER Siverek Artık Sanatla Anılacak: Harekete Geçtiler siverek gazete Göreve Başlar Başlamaz Ziyaretlerine Başladı. Kaymakam Ongu Görme Engellileri Ziyaret Etti ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SİVEREK SON DAKİKA Başkan Ekinci Öksüzlerin Yüreğine Dokundu Başkan Beyazgül Siverek İlçesinde Temaslarda Bulundu Şanlıurfa’da Gelecek Partisi’ne Toplu Katılımlar Devam Ediyor! Siverek İlçe Kaymakamı Hasan Ongu SİVEREKGAZETELERİ Fatih Erbakan: 3. İttifak İçin Görüşmeler Yapıyoruz BAŞKAN AYŞE ÇAKMAK AK Parti Şanlıurfa’nın Yeni İl Başkanı Belli Oldu Fatma Şahin Başkan Ayşe Çakmak’ı Ziyaret Etti Başsavcı Yeniçeri’ye Ziyaret BAŞKAN YILDIZ siverek gazetesi GAZETECİ - YAZAR ŞÜKRÜ DOLAŞ’IN PROGRAMI İZLENME REKORU KIRDI ŞANLIURFAHABER Şanlıurfa'da 2020 Yılında 30 Bin 723 Sürücüye Ceza Uygulandı siverek belediyesi siverek hedef gazetesi Şanlıurfa’da Gelecek Partisine Büyük Katılım! Viranşehir’de Tüm Parklara Kamera Sistemi Kuruluyor Ceylanpınar’da Hastayı Almaya Giden Ambulansı Köylüler Kurtardı