MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » Manşet, SİVEREK HABER » Siverek’te İyilik Sensin Platformu Yardımlarını Sürdürüyor
Siverek’te İyilik Sensin Platformu Yardımlarını Sürdürüyor
Siverek’te İyilik Sensin Platformu Yardımlarını Sürdürüyor

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde bir grup gönüllü tarafından kurulan ‘’İyilik Sensin’’ Platformu yardım çalışmaları sürdürüyor.

‘Bir İyilikte Sen Yap’ sloganıyla yola çıkan ‘İyilik Sensin Platformu’ hayırseverlerin destekleriyle, ihtiyaç sahibi ailelere yardım ederek gönüllere dokunuyor.

Bir grup gönüllü tarafından yürütülen yardım faaliyetleri kapsamında Siverek merkez, köy ve yakın ilçelerde yardım çalışmalarıyla hayırseverlerden destek platform dernek olma yolunda ilerliyor.

İlçe genelinde yardımlaşmanın imkânlar ölçüsünde yapıldığını aktaran İyilik Sensin Platformu Koordinatörü Mevlüt Bayraktar şunları kaydetti. ‘’Mübarek Ramazan ayına sayılı günler kala her zaman olduğu gibi yine ihtiyaç sahiplerine gıda kolileri dağıtımına hayırseverlerin destekleriyle hızlı bir şekilde başladıklarını söyledi.

-Ramazan ayı için destek bekliyoruz

Bu zor günlerde ihtiyaç sahibi ailelerin gıda malzemesi ve temel malzemeleri almakta zorlandığını belirten Bayraktar şunları kaydetti. ”Bilindiği üzere Ramazan ayına sayılı günler kaldı, bizde platform olarak elimizden geldiğince hayırseverlerin destekleriyle yetim ve öksüz çocukların bulunduğu aileler ile gerçekten çalışamayacak durumda bulunan ve çocuklarıyla yaşam mücadelesi veren insanlardır. Ramazan ayına insanların rahat ve kaygısız girebilmeleri için daha çok desteğe ihtiyacımız var, duyarlı hayırseverlerden bu anlamda destek bekliyoruz’’ diye konuştu.

-Dernek çatısı altında güçleneceğiz

Gönüllü olarak yürütülen yardım çalışmaların kısa süre içerisinde dernek çatısı altında daha çok gönüllere dokunmak için çalışmaların yapıldığını belirten Bayraktar, ‘’Gönüllülerden oluşan yardım Platformu’muzun daha hızlı ve sağlık bir şekilde yardımları ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak için yine gönüllülerden oluşan üyelerle ‘’Siverek İyilik Sensin İnsani Yardım Derneği‘’ kurarak çalışmalarımızı yürüteceğiz. Bizlerden desteğini esirgemeyen ismini sayamadığım tüm hayırseverlerimize gönülden teşekkür ediyorum’’ ifadelerini kullandı.

Galeri
📆 24 Mart 2022 Perşembe 13:58   ·   💬 0 yorum   👀 221 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi 24 mayıs 2022 salı   www.siverekgazeteleri.com
Siverek Hedef Gazetesi – 23 Mayıs 2022 Pazartesi – www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR

Fatih Erbakan: 3. İttifak İçin Görüşmeler Yapıyoruz Kaymakam Ongu Görme Engellileri Ziyaret Etti Siverek Kızılay VALİ ERİN FATİH ERBAKAN Kore Gazisi Köy Halkının Gururu Oldu Göreve Başlar Başlamaz Ziyaretlerine Başladı. Şuçgad’tan Başsavcı Yeniçeri’ye Ziyaret siverek belediyesi ŞANLIURFA HABER Kız Kur'an Kursu'ndan Örnek Davranış SİVEREK SON DAKİKA siverek hedef gazetesi AK Parti Şanlıurfa’nın Yeni İl Başkanı Belli Oldu Başkan Ekinci Öksüzlerin Yüreğine Dokundu Sİverek'ten Berline Sanat Yolculuğu Viranşehirgücü Seçmelerine Yoğun İlgi ŞANLIURFAHABER BAŞKAN YILDIZ Siverek İlçe Kaymakamı Hasan Ongu Viranşehir’de Tüm Parklara Kamera Sistemi Kuruluyor Urfa Haber Şanlıurfa'da 2020 Yılında 30 Bin 723 Sürücüye Ceza Uygulandı Başkan Aksoy; ’Gençlerimiz Bizim Değerimizdir’ GÜNEYDOĞU GAZETESİ siverek gazeteleri Fatma Şahin Başkan Ayşe Çakmak’ı Ziyaret Etti siverek gazetesi Gazetemizi İlk Götürene Büyük İndirim. Urfalı Araç Sürücüleri Dikkat: Denetim Var! Siverek Artık Sanatla Anılacak: Harekete Geçtiler Şanlıurfa’da Gelecek Partisi’ne Toplu Katılımlar Devam Ediyor! ŞANLIURFA GAZETESİ siverek SİVEREK HABER Başkan Beyazgül Siverek İlçesinde Temaslarda Bulundu BAŞKAN AYŞE ÇAKMAK Ceylanpınar’da Hastayı Almaya Giden Ambulansı Köylüler Kurtardı SİVEREKGAZETELERİ Viranşehir’in File Sultanları Tarih Yazıyor Yeniden Refah'ta 'Gölge Kabine' Toplandı Şanlıurfa’da Gelecek Partisine Büyük Katılım! SİVEREKHABER Güneydoğu'nun Kayak Merkezinde Doğa Yürüyüşü