MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » Manşet, SİVEREK HABER » Siverek’te Kent Merkezinde Topraklı Ev Çöktü
Siverek’te Kent Merkezinde Topraklı Ev Çöktü
Siverek’te Kent Merkezinde Topraklı Ev Çöktü

Şanlıurfa’nın Siverek İlçesi Gülabibey mahallesi 11.sokakta bulunan topraklı ev damı gece saatlerinde çöktü.Çökme neticesinde can kaybı olmadı maddi hasar meydana geldi.

Edindiğimiz bilgiye göre Gülabibey mahallesi 11.sokakta Hasan Çelik ve ailesi geçim sıkıntısı çektiğinden dolayı kiracı olarak tutuğu topraklı evde yaşamını devam ediyordu. Gece geç saatlerinde oturduğu evde topraklı damın çökmesi sonucu şans eseri eşi ve kendisine  bir şey olmadı. Maddi hasarın yol açtığı evde, evi kullanılamaz hale geldi. olan eşyaları enkazın altında kalarak maddi zarar meydan geldi.

 

Ailenin yaşadığı topraklı evin damında çökme sonucu maddi hasar meydana geldi. Evde hanımıyla beraber yaşayan Çelik Çiftti. yattığı odanın damı gece saatlerinde çökerek kullanılamaz hale geldi. Şans eseri can kaybının olmadığı çökmede  Maddi hasar meydana geldi. Çok sayıda ev gereçleri kullanılamaz hale geldi.

Evi Çöken Hasan Çelik yetkililerden yardım talep ettiğini en kısa sürede evin tadilatının yapılması için Siverek belediye başkanı Ayşe Çakmak’tan destek beklediğini bunu yanı sıra yardımseverlerden imkanlar dahilinde ev için gerekli olan tüm malzemelerinin tedariki konusunda  desteklerini beklediklerini bildirdi.

Galeri
📆 30 Mart 2022 Çarşamba 10:46   ·   💬 0 yorum   👀 466 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

SİVEREK’TE ÖĞRENCİ VELİLİLERİ İMAM HATİP ORTAOKULU İÇİN KAYMAKAM İLE GÖRÜŞTÜ
Siverek Hedef Gazetesi 9 Aralık 2022 Cuma (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR