MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » Genel, Manşet » SİVEREK’TE MİLLİ SERVET ÇÜRÜYOR BELEDİYE İZLİYOR
SİVEREK’TE MİLLİ SERVET ÇÜRÜYOR BELEDİYE İZLİYOR
SİVEREK’TE MİLLİ SERVET ÇÜRÜYOR  BELEDİYE İZLİYOR

Şanlıurfa İli Siverek Belediyesi Resul Yılmaz döneminde büyük umutlarla halka hizmet verilmesi amacıyla Türkiye Mahsuller Ofisinin yeri dönemin Başkanı 8 Trilyon gibi bir parayla istimlak edip. Çevrede yaşayan vatandaşları ses ve görüntü kirliliğinden kurtarmıştı.

 

Eski Belediye Başkanı Resul Yılmaz kısa sürede deva se alanın bir bölümünü park bir bölümünü gençler için kütüphane olarak inşa etmek için kolları sıvadı inşaatın bir bölümü tamamlandı.

Resul Yılmaz döneminin ardından yaklaşık bir yıl geçmesine rağmen Profesör Mehmet Emin Yılmaz Kültür parkına bir çivi çakılmadığı gibi yapılanlarda çürütülmeye terk edildi.

 

Neden yarım bırakılıp terk edildi.

Milli servet çürüyor. Belediye izliyor….

Vatandaşlar Resul Yılmaz’ın dönemine şükür ederek yapılmayan hizmetlerden dolayı belediyeye tepkilerini dile getiren vatandaş yaptıkları açıklamada şunları kaydetti” AK Parti iktidar partisidir diye oy verdik oy verdiğimize pişman olduk. Hiçbir hizmet yapılmıyor belediye Başkanından hizmet bekliyoruz Siverek Belediyesi hizmetleri kısmayla çalışmalarını bu şekilde sürdüremez. Ofisin alanı kenttin can damarıdır, kentte Ofis gibi Sosyal alanları biran evvel hizmette açılması gerekir. Soruyoruz Belediye yetkililerine neden ofisin yeri yeni yönetim tarafından bir çivi çakılmadı. Hükümet tarafından Bu gelen paralar nereye harcanılıyor vatandaşın hizmeti için Ofisin yeri açılacak mı?” açıklamasında bulundular

Kentte Belediye çalışmaları hiç bir vatandaşı memnun etmemektedir.

Bizde Siverek Basını olarak soruyoruz: Bizim Basının görevine el atan Belediye acaba hizmetlerinde el atabilecekmiş?

 

Sosyal belediyecilik anlayışı sadece çöpleri toplamak değil. Yol, Su, Kanalizasyon, İmar, Şehir yapılanması, Kırsal Mahallelerin yolunu ve içme suyu dahil hizmetlerin götürülmesi Sosyal alanları inşa edip halkın hizmetine sunulması olduğunu belirtmek isterim.

 

Yetkililere soruyoruz Kentimize gelen misafirlerin rahatlıkla gidebileceği sosyal alanları çoğaltmamız lazım Kentimiz coğrafi ve nüfus bakımından Şanlıurfa’nın en büyük ilçesi ne yaptınız sokaklara yama asfaltla hizmet olmaz, dürüst bir yönetim istiyoruz Vatandaş hizmet istiyor Kırsal Mahalleler Yol Su İstiyor. Önceki yönetimin yaptığı Kırsal mahallelerde Yapmış olduğu Hayvan sulama göletleri istiyor. Bunları yapın ki vatandaş sizleri alkışlasın takdir etsin. Siz sadece hizmet haberi yapan Kent Gazetelerinin abonelerini Fes etmeyle bir yere varamazsınız Çünkü bu halk Gazetelerine sahip çakacak ve çıkıyor da.

Galeri
📆 19 Haziran 2020 Cuma 17:42   ·   💬 0 yorum   👀 1.669 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ – 23 EKİM 2021 (www.siverekgazeteleri.com)
SİVEREK HEDEF GAZETESİ  22 EKİM 2021 (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR

Fatih Erbakan: 3. İttifak İçin Görüşmeler Yapıyoruz ŞANLIURFAHABER GAZETECİ - YAZAR ŞÜKRÜ DOLAŞ’IN PROGRAMI İZLENME REKORU KIRDI Urfa Haber Siverek Artık Sanatla Anılacak: Harekete Geçtiler gazete siverek Ceylanpınar’da Hastayı Almaya Giden Ambulansı Köylüler Kurtardı SİVEREKGAZETELERİ siverek gazete Yeniden Refah'ta 'Gölge Kabine' Toplandı Sİverek'ten Berline Sanat Yolculuğu Siverek İlçe Kaymakamı Hasan Ongu Güneydoğu'nun Kayak Merkezinde Doğa Yürüyüşü Viranşehirgücü Seçmelerine Yoğun İlgi siverek hedef gazetesi ŞANLIURFA GAZETESİ Başkan Ekinci Öksüzlerin Yüreğine Dokundu BAŞKAN AYŞE ÇAKMAK Kız Kur'an Kursu'ndan Örnek Davranış Başsavcı Yeniçeri’ye Ziyaret Fatma Şahin Başkan Ayşe Çakmak’ı Ziyaret Etti AK Parti Şanlıurfa’nın Yeni İl Başkanı Belli Oldu Şanlıurfa'da 2020 Yılında 30 Bin 723 Sürücüye Ceza Uygulandı FATİH ERBAKAN Kaymakam Ongu Görme Engellileri Ziyaret Etti Şuçgad’tan Şanlıurfa’da Gelecek Partisine Büyük Katılım! siverek belediyesi Başkan Beyazgül Siverek İlçesinde Temaslarda Bulundu siverek Gazetemizi İlk Götürene Büyük İndirim. Şanlıurfa’da Gelecek Partisi’ne Toplu Katılımlar Devam Ediyor! SİVEREK HABER Viranşehir’in File Sultanları Tarih Yazıyor Başkan Aksoy; ’Gençlerimiz Bizim Değerimizdir’ BAŞKAN YILDIZ SİVEREK SON DAKİKA ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ŞANLIURFA HABER Viranşehir’de Tüm Parklara Kamera Sistemi Kuruluyor Göreve Başlar Başlamaz Ziyaretlerine Başladı. siverek gazeteleri siverek gazetesi SİVEREKHABER Urfalı Araç Sürücüleri Dikkat: Denetim Var!