MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » Genel, güncel, Manşet, Siverek, SİVEREK SON DAKİKA HABER » SİVEREKTE SEVGİ VE MERHAMET ELLERİ GÜÇLENİYOR
SİVEREKTE SEVGİ VE MERHAMET ELLERİ GÜÇLENİYOR
SİVEREKTE SEVGİ VE MERHAMET ELLERİ GÜÇLENİYOR

Şanlıurfa İNFAK-DER, binlerce ihtiyaç sahibine gıda, yakacak, ayakkabı ve giysi yardımı yaptı

Merkezi Şanlıurfa’da bulunan Yetim ve Öksüzleri Koruma, Sosyal Yardımlaşma ve Eğitim Derneği (İNFAK DER) merkez ve ilçelerde yaşayan mağdur ailelere gıda, yakacak, ayakkabı ve giysi yardımlarına devam ediyor.

Kurulduğu günden bu yana hayırseverlerin destek ve yardımlarıyla güçlenen İNFAK-DER üyeleri dur durak bilmeden hak sahiplerine sevgi ve merhamet ellerini uzatıyor.

Tüm gönüllü çalışan ve bağışçıların sevgiyle çalıştıklarını ifade eden dernek gönüllüsü Serdar Gökmen, “Kısa sürede derneğin sevgi giyim evinde 6 bin çocuğa mont ve bot hediye ettik. 10 gün içinde 1000 ailemizi giyim mağazamıza davet edip bot mont pantolon eşofman yardımında bulunduk. 6 bin kişiye ulaştık on gün gün gibi kısa bir sürede. Yakacak odun ve 240 bin TL nakdi yardımda bulunduk. Gönüllü çalışan ve bağışta bulunan tüm dostlarımızın emeği var bu yardımlarda. Her gün biraz daha mağdur ailelere ulaşmaya çalışıyoruz, tüm çalışanlar şuna inanıyoruz ki mağdur ailelere daha çok el uzatıp insanlığın ölmediğini merhametin yüceliğini insanlarımıza göstermeye çalışıyoruz. Allah rızası için yaptığımız tüm çalışmaların iyilik hareketini güçlendireceğine inanıyoruz” dedi.

Çalışmalarında en büyük destekçilerinin RABVE Vakfı olduğunu vurgulayan Gökmen, vakıf yöneticilerine teşekkür etti.

Galeri
📆 07 Ocak 2022 Cuma 15:43   ·   💬 0 yorum   👀 132 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETELERİ 21 OCAK 2022 CUMA (www.siverekgazeteleri.com)
SİVEREK HEDEF GAZETELERİ 20 Ocak 2022 Perşembe (www.siverekgazetleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR

ŞANLIURFA HABER BAŞKAN YILDIZ Şanlıurfa'da 2020 Yılında 30 Bin 723 Sürücüye Ceza Uygulandı gazete siverek FATİH ERBAKAN Siverek İlçe Kaymakamı Hasan Ongu BAŞKAN AYŞE ÇAKMAK SİVEREKHABER Ceylanpınar’da Hastayı Almaya Giden Ambulansı Köylüler Kurtardı Şuçgad’tan Şanlıurfa’da Gelecek Partisine Büyük Katılım! siverek hedef gazetesi GAZETECİ - YAZAR ŞÜKRÜ DOLAŞ’IN PROGRAMI İZLENME REKORU KIRDI siverek gazeteleri ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ Kaymakam Ongu Görme Engellileri Ziyaret Etti siverek gazete Viranşehir’in File Sultanları Tarih Yazıyor ŞANLIURFAHABER Viranşehirgücü Seçmelerine Yoğun İlgi Gazetemizi İlk Götürene Büyük İndirim. Başkan Beyazgül Siverek İlçesinde Temaslarda Bulundu AK Parti Şanlıurfa’nın Yeni İl Başkanı Belli Oldu Sİverek'ten Berline Sanat Yolculuğu Kız Kur'an Kursu'ndan Örnek Davranış Güneydoğu'nun Kayak Merkezinde Doğa Yürüyüşü Siverek Artık Sanatla Anılacak: Harekete Geçtiler Başkan Aksoy; ’Gençlerimiz Bizim Değerimizdir’ Fatih Erbakan: 3. İttifak İçin Görüşmeler Yapıyoruz siverek Yeniden Refah'ta 'Gölge Kabine' Toplandı SİVEREK HABER Urfa Haber Fatma Şahin Başkan Ayşe Çakmak’ı Ziyaret Etti Göreve Başlar Başlamaz Ziyaretlerine Başladı. Başsavcı Yeniçeri’ye Ziyaret Viranşehir’de Tüm Parklara Kamera Sistemi Kuruluyor SİVEREKGAZETELERİ siverek belediyesi SİVEREK SON DAKİKA Başkan Ekinci Öksüzlerin Yüreğine Dokundu siverek gazetesi Şanlıurfa’da Gelecek Partisi’ne Toplu Katılımlar Devam Ediyor! ŞANLIURFA GAZETESİ Urfalı Araç Sürücüleri Dikkat: Denetim Var!