MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » Güneydoğu Anadolu Haberleri, Manşet, SİVEREK HABER » SİVEREK’TE ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE İFTAR PROGRAMI DÜZENLENDİ
SİVEREK’TE ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE İFTAR PROGRAMI DÜZENLENDİ
SİVEREK’TE ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE İFTAR PROGRAMI DÜZENLENDİ

Şanlıurfa’nın Siverek Kültür Bilim ve Sanat Derneğince ilçede eğitim gören üniversite öğrencilerine yönelik iftar programı düzenlendi.

 

Harran Üniversitesi Siverek Uygulamalı Bilimler Fakültesi öğrencileri, tarihi Gümrük Hanı’nda düzenlenen iftar sofrasında bir araya geldi.

Yaşadıkları şehirlerden uzakta Ramazan ayını geçiren üniversite öğrencilerini bir araya getiren Siverek Kültür Bilim ve Sanat Derneği, gençlerin sıcak bir aile ortamında iftar sofrasında buluşturdu.

Tarihi bir mekanda arkadaşlarıyla bir araya gelen öğrenciler, sıcak bir aile ortamında iftar yaptı.

Gençlerin şehirde misafir olduklarını dile getiren Siverek Kültür Bilim ve Sanat Derneği Başkanı Halil Yoğunlu, öğrencilerle bir arada olmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Gençlere başarılar dileyen Yoğunlu, “Ailelerinden çok uzakta şehrimizde eğitim gören üniversite öğrencilerimizi unutmamız söz konusu değildi. Ramazan ayının ruhuna uygun bir şekilde onlara sıcak bir aile ortamı sağlamak amacıyla soframıza misafir ettik. Bu gençler ülkemizin geleceğidir, soframızı onlarla paylaşmaktan mutluyuz. Hepsine tekraren başarılar diliyorum.” dedi.

Davetten duydukları memnuniyeti dile getiren üniversite öğrencileri, Yoğunlu’ya ve emeği geçenlere teşekkür etti.

İftar programına 107. Topçu Alayı Komutanı Albay Recep Çalışkan, Siverek Belediye Başkan Yardımcısı Ali Gelener, STK temsilcileri, öğretim görevlileri ve bazı misafirler katıldı.

Galeri
📆 13 Nisan 2022 Çarşamba 11:37   ·   💬 0 yorum   👀 463 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi – 6 Ekim 2022 Perşembe  – www.siverekgazeteleri.com
Siverek Hedef Gazetesi – 5 Ekim 2022 Çarşamba – www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR