SİVEREK’TE ÜST YAPI YENİLEME ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR – Siverek Gazeteleri – Siverek Haberleri
MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » güncel, Manşet » SİVEREK’TE ÜST YAPI YENİLEME ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR
SİVEREK’TE ÜST YAPI YENİLEME ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR
SİVEREK’TE ÜST YAPI YENİLEME ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Siverek Belediyesi alt yapısı tamamlanan bölgelerde üst yapı yenileme çalışmalarını sürdürüyor.

Bir süre önce çeşitli kurumlarca başlatılan alt yapı çalışmaları kent genelinde devam ederken belediye ekipleri denetimlerini sürdürüyor.

Fen İşleri Müdürlüğü saha ekiplerince yapılan denetimlerde alt yapının tamamlandığı bölgeler belirlenerek programa alınıyor.

Bu kapsamda çalışma yürüten ekipler, alt yapısı tamamlanan Şirinkuyu Mahallesi’ndeki cadde ve sokaklarda üst yapı yenileme çalışmalarına başladı.

Hayriye ve Ayvanat mahallesinde kilitli parke taşı çalışması yapılırken bazı mahallelerde beton ve stabilize yol ile deforme olan caddelerde asfalt yama çalışması yürütülüyor.

Ekiplerin sahada inceleme ve denetleme yaptıklarını belirten Fen İşleri Müdürü Abdulkadir Canalır, alt yapı çalışmalarını yakından takip ettiklerini söyledi.

Vatandaşlardan gelen taleplerin değerlendirildiğini söyleyen Canalır, “Çalışmalarımızı belirli periyotlarla programlayarak hareket ediyoruz. Kent genelinde üst yapının yenilenmesi kapsamında kilitli parke taşı döşemesi, asfalt yama, beton ve stabilize yol yapımlarına devam ediyoruz. Ekiplerimiz bugün de Şirinkuyu Mahallesi’nde alt yapısı tamamlanan sokakları betonla kaplıyor.” dedi.

Ekiplerin mesai mefhumu gözetmeden çalıştıklarını dile getiren Canalır, çalışmaların aralıksız sürdürüldüğünü ifade etti.

Yürütülen çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren mahalle sakinleri, Belediye Başkanı Ayşe Çakmak ve ekiplere teşekkür etti.

 

Galeri
📆 14 Aralık 2021 Salı 13:59   ·   💬 0 yorum   👀 459 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi 1 Nisan Cumartesi 2023 (www.siverekgazeteleri.com)
Siverek Hedef Gazetesi 31 Mart 2023 Cuma (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR