MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » güncel, Manşet, Siverek Hedef Gazetesi, Son Dakika » SİVİLDER YÖNETİMİ VE STK’LARDAN 107.TOPÇU ALAY KOMUTANLIĞINA ZİYARET
SİVİLDER YÖNETİMİ VE STK’LARDAN 107.TOPÇU ALAY KOMUTANLIĞINA ZİYARET
SİVİLDER YÖNETİMİ VE STK’LARDAN  107.TOPÇU ALAY KOMUTANLIĞINA ZİYARET

30 Ağustos Zafer bayramı dolayısıyla SİVİLDER yönetim kurulu üyeleri ve Siverek STK temsilcileri Kısa bir süre önce Siverek 107.Topçu Alay Komutanlığına atanan Topçu Albay Tarkan Öztürk’ü ziyaret edip hem bayramlarını kutladılar hem de yeni görevinde başarılar dilediler.

Siverek 107.Topçu Alay Komutanlığına atanan Topçu Albay Tarkan Öztürk’ü SİVİLDER başkanı Ayhan Ekinci, Gıda Maddeleri Ve Esnaf Odası Başkanı Berat Dalaman, Maddeni Eşya Esnaf ve Sanatkarlar odası başkanı Haci İnan, Terziler Ve Esnaf Odası Başkanı Mehmet Hanifi Ay, Marangozlar Esnaf Odası Başkanı Mecit Yakar Fırat Gezginler Kulubü başkanı Ferit Akçalı ve Gazetemiz genel yayın yönetmeni Feyzi Donan ziyaret etti.

SİVİLDER Başkanı Ayhan Ekinci Ziyarete binayen yaptığı açıklamalarında Milli Kurtuluş Savaşı’mızı tarihte eşi benzeri görülmemiş bir zaferle taçlandıran, her aşaması vatanseverlik ve kahramanlık destanlarıyla dolu 30 Ağustos Zaferi’nin 100.yıldönümünde SİVİLDER Yönetim Kurulu Üyeleri ve STK Temsilcilerimizle Alay komutanımız Topçu Albay Tarkan Öztürk’ü ziyaret etmeye karar verdik. ulusça ve tüm milletçe birlik ve beraberlik içerisinde, büyük bir gurur ve coşkuyla kutladığımız zafer bayramlarını kutladık ve yeni görevlerinde başarılar dileyip hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.
SİVİLDER ve STK temsilcileri adına Komutanımızın sıcak ve samimi oluşu bizi fazlasıyla memnun etmiştir misafirperverliğinden dolayı Topçu Albay Tarkan Öztürk komutanımıza teşekkürlerimi iletiyorum

Ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade eden Albay Öztürk SİVİLDER Yönetim kurulu üyelerini ve STK temsilcilerine ayrı ayrı teşekkürleri iletti.

Albay Öztürk Siverek Kent merkezine imkanlar dahilinde gezme fırsatı ara ara buluyorum. Siverek 107.Topçu Alay komutanlığım boyunca Siverek Esnaflarımızın asker Esnaf ilişkilerini iyileştirmede ön ayak olmak için gereğini yapmaya çalışacağım. Askerlerimizin çarşı izinleri ile ilgili Emniyet sıkıntısı olmadığı müddetçe devam edilecektir. Buda esnafımızın alışverişine önemli derecede katkı sağlayacaktır. Tüm oda başkanlarının Siverek için iyileştirme noktasında ve kalkınması noktasında yanlarında olduğunu ifade ettiler.

Galeri
📆 31 Ağustos 2022 Çarşamba 12:17   ·   💬 0 yorum   👀 296 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi 3 Ekim 2022 Pazartesi – www.siverekgazeteleri.com
Siverek Hedef Gazetesi 1 Ekim 2022 Cumartesi –  www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR