MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » Genel, güncel, Manşet » TELAFİDE BEN DE VARIM BİLİM ŞENLİĞİ ÖĞRENCİLERİN YOĞUN İLGİSİ İLE BAŞLADI
TELAFİDE BEN DE VARIM BİLİM ŞENLİĞİ ÖĞRENCİLERİN YOĞUN İLGİSİ İLE BAŞLADI
TELAFİDE BEN DE VARIM BİLİM ŞENLİĞİ ÖĞRENCİLERİN YOĞUN İLGİSİ İLE BAŞLADI

Milli Eğitim Bakanlığımız ve YGA (Young Guru Academy) iş birliği ile 11 ilde eş zamanlı olarak yapılan “Telafide Ben de Varım Bilim Şenliği” öğrencilerin yoğun ilgisi ile gerçekleştirildi

Bilim Şenliğinin açılışına katılan İl Milli Eğitim Müdürü İsmail YAPICIER yaptığı açıklamada; “Telafide Ben de Varım Bilim Şenliğinin” çocuklarımıza bilimi sevdirmek ve bilimsel düşünmeyi aşılamak aynı zamanda yaparak yaşayarak öğrenmeyi bir prensip haline getirmek maksadıyla uygulamaya başlandığını belirterek, emeği geçenlere teşekkür etti.

 

İl Milli Eğitim Müdürü İsmail YAPICIER ve kurum amirleri hazırlanan stantları gezip bilimsel deneyler ile ilgili öğretmenlerden bilgi alarak öğrenciler ile birlikte deneysel etkinlikler gerçekleştirdiler.

 

Galeri
📆 10 Temmuz 2021 Cumartesi 11:03   ·   💬 0 yorum   👀 189 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ – 16 EKİM 2021 CUMARTESİ  (www.siverekgazeteleri.com)
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 15 EKİM 2021 (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR

Şanlıurfa’da Gelecek Partisine Büyük Katılım! Başkan Aksoy; ’Gençlerimiz Bizim Değerimizdir’ gazete siverek siverek hedef gazetesi Viranşehir’in File Sultanları Tarih Yazıyor Viranşehirgücü Seçmelerine Yoğun İlgi Yeniden Refah'ta 'Gölge Kabine' Toplandı Urfa Haber Kaymakam Ongu Görme Engellileri Ziyaret Etti Başkan Ekinci Öksüzlerin Yüreğine Dokundu Göreve Başlar Başlamaz Ziyaretlerine Başladı. Gazetemizi İlk Götürene Büyük İndirim. Şuçgad’tan Şanlıurfa'da 2020 Yılında 30 Bin 723 Sürücüye Ceza Uygulandı Viranşehir’de Tüm Parklara Kamera Sistemi Kuruluyor SİVEREKHABER BAŞKAN AYŞE ÇAKMAK Fatma Şahin Başkan Ayşe Çakmak’ı Ziyaret Etti Urfalı Araç Sürücüleri Dikkat: Denetim Var! siverek belediyesi Sİverek'ten Berline Sanat Yolculuğu Kız Kur'an Kursu'ndan Örnek Davranış siverek gazeteleri ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FATİH ERBAKAN Siverek Artık Sanatla Anılacak: Harekete Geçtiler ŞANLIURFA HABER ŞANLIURFA GAZETESİ ŞANLIURFAHABER Başsavcı Yeniçeri’ye Ziyaret Fatih Erbakan: 3. İttifak İçin Görüşmeler Yapıyoruz SİVEREK SON DAKİKA Ceylanpınar’da Hastayı Almaya Giden Ambulansı Köylüler Kurtardı GAZETECİ - YAZAR ŞÜKRÜ DOLAŞ’IN PROGRAMI İZLENME REKORU KIRDI siverek gazetesi siverek gazete Siverek İlçe Kaymakamı Hasan Ongu Başkan Beyazgül Siverek İlçesinde Temaslarda Bulundu BAŞKAN YILDIZ Güneydoğu'nun Kayak Merkezinde Doğa Yürüyüşü SİVEREK HABER SİVEREKGAZETELERİ AK Parti Şanlıurfa’nın Yeni İl Başkanı Belli Oldu siverek Şanlıurfa’da Gelecek Partisi’ne Toplu Katılımlar Devam Ediyor!