MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » Genel, Manşet » TKDK TARIMSAL ÜRETİMİN SÜREKLİLİĞİ İÇİN DESTEK VERMEYE DEVAM EDİYOR
TKDK TARIMSAL ÜRETİMİN SÜREKLİLİĞİ İÇİN DESTEK VERMEYE DEVAM EDİYOR
TKDK TARIMSAL ÜRETİMİN SÜREKLİLİĞİ İÇİN DESTEK VERMEYE DEVAM EDİYOR

Bugüne kadar Şanlıurfa’da yüzlerce yatırımın hayata geçirilmesini sağlayan Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu, bu zor zamanlarda da tarımsal üretimin devamı için projelere destek vermeye devam ediyor.

 

TKDK’yı temsilen yatırımcılar ile hibe sözleşmeleri imzalayan İl Koordinatörü Dr. Sadık YETİM, bu zor zamanlarda tarımsal üretimde devamlılığın sağlanması için çalışmaya devam ettiklerini söyledi.

 

Dr. YETİM; 6.çağrıda arıcılık, bitkisel üretim ve seracılıkta 40 milyon TL tutarında 67 proje aldıklarını ve destek tutarının ise 22 milyon TL olacağını ifade ederek 15’sı arıcılık ile 16’sı bitkisel üretim/seracılık yatırımı olmak üzere 31 projenin onaylandığını belirtti.

 

Proje incelemelerinin devam ettiğini ve daha önceki yatırımlarının ise hiçbir aksama olmadan gerçekleştirildiğini ifade eden Dr. Yetim, bu zor günleri birlikte aşacaklarını söyledi, yatırımcılara başarılar diledi.

 

📆 16 Nisan 2020 Perşembe 15:43   ·   💬 0 yorum   👀 374 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETELERİ 9 ARALIK 2021 (www.siverekgazeteleri.com)
SİVEREK HEDEF GAZETELERİ 8 ARALIK 2021 (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR

Urfalı Araç Sürücüleri Dikkat: Denetim Var! Sİverek'ten Berline Sanat Yolculuğu Başsavcı Yeniçeri’ye Ziyaret ŞANLIURFA GAZETESİ Başkan Ekinci Öksüzlerin Yüreğine Dokundu BAŞKAN AYŞE ÇAKMAK Başkan Beyazgül Siverek İlçesinde Temaslarda Bulundu Yeniden Refah'ta 'Gölge Kabine' Toplandı Göreve Başlar Başlamaz Ziyaretlerine Başladı. Fatma Şahin Başkan Ayşe Çakmak’ı Ziyaret Etti siverek gazeteleri Güneydoğu'nun Kayak Merkezinde Doğa Yürüyüşü Viranşehir’in File Sultanları Tarih Yazıyor Fatih Erbakan: 3. İttifak İçin Görüşmeler Yapıyoruz siverek gazete ŞANLIURFA HABER Urfa Haber Ceylanpınar’da Hastayı Almaya Giden Ambulansı Köylüler Kurtardı Kaymakam Ongu Görme Engellileri Ziyaret Etti FATİH ERBAKAN Kız Kur'an Kursu'ndan Örnek Davranış Siverek Artık Sanatla Anılacak: Harekete Geçtiler GAZETECİ - YAZAR ŞÜKRÜ DOLAŞ’IN PROGRAMI İZLENME REKORU KIRDI gazete siverek Şanlıurfa’da Gelecek Partisine Büyük Katılım! ŞANLIURFAHABER ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ siverek hedef gazetesi Başkan Aksoy; ’Gençlerimiz Bizim Değerimizdir’ SİVEREKGAZETELERİ Şuçgad’tan SİVEREK SON DAKİKA siverek siverek gazetesi siverek belediyesi Viranşehir’de Tüm Parklara Kamera Sistemi Kuruluyor Şanlıurfa’da Gelecek Partisi’ne Toplu Katılımlar Devam Ediyor! Gazetemizi İlk Götürene Büyük İndirim. AK Parti Şanlıurfa’nın Yeni İl Başkanı Belli Oldu Viranşehirgücü Seçmelerine Yoğun İlgi SİVEREK HABER BAŞKAN YILDIZ Şanlıurfa'da 2020 Yılında 30 Bin 723 Sürücüye Ceza Uygulandı Siverek İlçe Kaymakamı Hasan Ongu SİVEREKHABER