MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » Genel, Manşet » Yeni dönemin ilk belediye meclis toplantısı yapıldı
Yeni dönemin ilk belediye meclis toplantısı yapıldı
Yeni dönemin ilk belediye meclis toplantısı yapıldı

Siverek Belediye Meclisi, 31 Mart yerel seçimlerinin ardından ilk meclis toplantısını Şeyhmus Aydın başkanlığında gerçekleştirdi.

 

Yeni dönemin ilk meclis toplantısında konuşan Belediye Başkanı Şeyhmus Aydın, “Yoğun bir seçim çalışmasının ardından 31 Mart tarihinde hemşerilerimiz ve dostlarımızın gayretleri ve iradelerinin sandığa yanmasıyla gerek ben Belediye Başkanı olarak gerek meclis üyesi arkadaşlarımız bu görevi üstlendik. Hemşerilerimiz bu önemli görevi bize tevdi etti.” dedi.

 

Belediyelerin hizmet birimleri olduğunu belirten Aydın, şu ifadeleri kullandı: “Gerek başkan olsun gerek meclis üyeleri olsun memleket için, Siverek için hep beraber gerek iktidar meclis üyeleri gerek muhalefet encümenleri hep birlikte bu mecliste alacağımız kararların Siverek’imize 5 yıllık süre içerisinde daha iyi hizmetler öncelikli hizmetler sosyal kültürel hizmetleri ne şekilde getirebiliriz bunun üzerinde çalışmalar yapacağız. İstişare içerisinde olacağız ve Siverek halkının bizlere verdiği bu göreve layık olmak için elimizden geleni yapacağız.”

 

Yeni bir döneme girdiklerine dikkat çeken Başkan Aydın, “Önümüzde 5 yıllık bir süreç var. Bu süre içerisinde yapacağımız çalışmalar ve hizmetler halkımıza karşı bizleri mahcup etmeyecek ve halkımıza karşı mahcup olmayacağız. Hepinize başarılar diliyorum.” diye konuştu.

 

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.

 

Meclis’te 1. ve 2. başkan vekilleri, meclis kâtip üyelerinin yanı sıra komisyon üyeleri yapılan oylama ile belirlendi.

 

Siverek Belediyesi 2018 yılı denetim raporunun sonuç kısmı okunarak Meclise bilgilendirme yapıldı. Faaliyet raporu ise oy çokluğuyla kabul edildi.

📆 15 Nisan 2019 Pazartesi 15:52   ·   💬 0 yorum   👀 347 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 24 HAZİRAN 2021 PERŞEMBE www.siverekgazeteleri.com
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 23 HAZİRAN 2021 ÇARŞABA

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR

siverek gazete Urfa Haber Şanlıurfa’da Gelecek Partisi’ne Toplu Katılımlar Devam Ediyor! AK Parti Şanlıurfa’nın Yeni İl Başkanı Belli Oldu Şanlıurfa’da Gelecek Partisine Büyük Katılım! Kaymakam Ongu Görme Engellileri Ziyaret Etti Yeniden Refah'ta 'Gölge Kabine' Toplandı Fatih Erbakan: 3. İttifak İçin Görüşmeler Yapıyoruz siverek hedef gazetesi Urfalı Araç Sürücüleri Dikkat: Denetim Var! Kore Gazisi Köy Halkının Gururu Oldu Başkan Beyazgül Siverek İlçesinde Temaslarda Bulundu Siverek Artık Sanatla Anılacak: Harekete Geçtiler SİVEREK HABER Başkan Aksoy; ’Gençlerimiz Bizim Değerimizdir’ ŞANLIURFAHABER siverek gazeteleri Ceylanpınar’da Hastayı Almaya Giden Ambulansı Köylüler Kurtardı BAŞKAN AYŞE ÇAKMAK Viranşehirgücü Seçmelerine Yoğun İlgi Göreve Başlar Başlamaz Ziyaretlerine Başladı. ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ gazete siverek Fatma Şahin Başkan Ayşe Çakmak’ı Ziyaret Etti siverek gazetesi Kız Kur'an Kursu'ndan Örnek Davranış Viranşehir Belediyesi Osb Yolunu Genişletiyor Sİverek'ten Berline Sanat Yolculuğu Gazetemizi İlk Götürene Büyük İndirim. Viranşehir’de Tüm Parklara Kamera Sistemi Kuruluyor Şuçgad’tan Viranşehir’in File Sultanları Tarih Yazıyor ŞANLIURFA HABER ŞANLIURFA GAZETESİ BAŞKAN YILDIZ Başsavcı Yeniçeri’ye Ziyaret Siverek İlçe Kaymakamı Hasan Ongu Geleceğin Sanatçıları Belediye Kurslarında Yetişiyor SİVEREKGAZETELERİ Başkan Ekinci Öksüzlerin Yüreğine Dokundu FATİH ERBAKAN SİVEREKHABER siverek Şanlıurfa'da 2020 Yılında 30 Bin 723 Sürücüye Ceza Uygulandı Güneydoğu'nun Kayak Merkezinde Doğa Yürüyüşü